Mutasd meg, mid van 4.0

Akkor jó lesz nekem 30%-ba, hogy üssön​:rofl:

5 kedvelés

Ilyenkor én már a moddal ütöm magamat inkább :joy: (komoly)

3 kedvelés

Hidd el elég a 25 :grin:pedig rá vagyok kattanva.
Első puffnál leültem :joy:utána ha szereted,szokható :smiling_face:

5 kedvelés

Elhiszem én :blush:
Kicsit szomorú is lettem a viccelődés mellett mert utálom a nagyon hűvős ízeket. Még szerencse, hogy csak egyet vettem belőle :sweat_smile:

4 kedvelés

Mivel bejött a steampipes corona v6, igy kellett neki egy testvér is, a cabeo. Na meg a @szasza4791 driptipjei is…:slightly_smiling_face:

17 kedvelés

Megérkezett a By-Ka l és a Spica Pro végre!! Délután tesztelek, nagyon kíváncsi vagyok!!

19 kedvelés

mi is…

6 kedvelés

Ehhez több idő kell! Legalább is nekem!! :grin:

3 kedvelés

A Spica Pro, By-Ka v10 és az L. Mind a három kazánt Zivipf rezisztív huzallal Ni80 28ga építettem,ami számomra szitén újj. Tfc vatta. 2,5 mag 6 menet. A v10-a legkönnyebb építeni.Az L stabilabb. Ízre nekem azt mondanám a Spica pro volt a legjobb ,mikor már a kazánpalást magasságát beálítottam. A második az L de csak egy hajszállal, talán intenzívebb az íz!! Számomra az első építés után éz jött le, de ez lehet változik több építés során!!

10 kedvelés

Ma megpróbáltam mtl-ezni… De csak mer volt coil felejtve a speed rev-ben


Plussz ujjak méretaránynak

12 kedvelés

Utolsó nap Nagymaroson, holnap már csak a kiszáradt füvet nézem a kertben :grinning:

16 kedvelés

Nekünk még maradt hétfőig egy kis idő, ezért Gyula így…


Gyulán úgy…

16 kedvelés

Hadd várjon…első a szolgálat! :grin::wink:

2 kedvelés

24 kedvelés

Magyar fajták (nehézsúly kategóriában):

17 kedvelés

Ez egy GMO szörnyeteg…vagy az úritök és a paradicsom szerelemgyereke :imp:

6 kedvelés

Ezt nem lehet tudni, de amikor kikéred a palántás néni-bácsitól, úgy kell mondani neki “az ősmagyarból is adjon”.

4 kedvelés

1 vagy 2 paradicsomból kéri a lecsót? :roll_eyes::grin:
Ezek tipik befőző és tömeglecsó, és kacsap fajták :+1:

5 kedvelés

Mindkét magyar fajta jól adja levest. :yum::kissing_closed_eyes::dash::dash::dash:

5 kedvelés

Szia
A barnás színű módnak mi a neve??

3 kedvelés