Mutasd meg, mid van 4.0

Go Aranypart :open_mouth::crazy_face::sunny: könnyű napot! Hidegfrontot​:+1:

13 kedvelés

szia,ez egy stimyvaper dna60 :blush:

4 kedvelés

nekem nem rontja a levegőzést jo egyébként,rá tekerem a tankot pont a levegőző látszik nem takarja el​:blush:

5 kedvelés

Sokat nem bírt sajna…

3 kedvelés

Kb. 3 év, földön-vizen-levegőben, még működik, a képernyő nem tudom meddig bírja, nagyon szeretem használni, szinte le sem raktam mostanáig mióta megvan. Úgy látszik, naposzúrást kapott, de még nem adta fel teljesen…:woozy_face::sunny::face_with_thermometer:

A rovásomon van még 3 Swag és egy Arez mod, nem könnyű velem az élet, de nehéz. :warning::wink::grin:

Most épp szemezek egy Vapenaute-al…:thinking:

11 kedvelés

Szia Samu :slightly_smiling_face:

Én azt mondom,ne sokáig szemezz vele,mert ez egy szuper kis mod (tapasztalatból írom),nehogy az legyen,mire eldöntöd addigra out of stock lesz mindenhol.
A mostanában piacra kerülők meg már jó ha egy évig bírják a strapát.:slightly_frowning_face:

8 kedvelés

Sziasztok
Egy kis Lillafüredi Kastély kert

14 kedvelés

Most ez van ami épkézláb valami mert a többi vagy tönkrement az évek során vagy eladtam. Friss újrakezdő vagyok. Sajnos 2022 körül újra visszaestem és azóta cigizek de most már végleg le akarom tenni. Tényleg. Úgyhogy most minden hónapban kell vennem valamilyen tankot, néha modot (egy már úton van) hogy legyen munkába 3-4 tank meg vagy 2 mod. Elölről kell kezdenem mindent.

14 kedvelés

Akkor hajrá!

7 kedvelés

16 kedvelés

Nagyon szép szett Zoltán!! Megkérdezhetem a kazán nevét?

6 kedvelés

Köszönöm :smiling_face:
Edge rta :smiling_face:

7 kedvelés

Köszönöm!! Olyan kell nekem is fajta!! :grin:

8 kedvelés

Egy kis lazulás​:grinning:

11 kedvelés


Asszony rendelte, hááát, mondom, tudok neki munkát adni… :rofl:
Következő projekt egy keverő a hajfestékéhez, ami pont tud 40 fokig melegíteni is. :thinking:

10 kedvelés

Fogadjunk, hogy a protkó miatt vetted :sweat_smile:

4 kedvelés

Meg a sminkkészlet miatt, persze. :rofl:

5 kedvelés

Azzal nem akartam előhozakodni, mert amiatt én is venném :rofl:

3 kedvelés

Amúgy a protkó kurva drága, fateré nem állt meg 1 milla alatt anno… Az idén felújították, az csak 350 ezerbe fájt neki.

7 kedvelés

Terminátor felkészül…1…2…3 :open_mouth::roll_eyes:

3 kedvelés