Mutasd meg, mid van 4.0

Èn már próbáltam némítani ezt a topikot,de az a fránya kíváncsiságom nem hagyta. :sweat_smile:

4 kedvelés

El a kezekkel…

2 kedvelés

Hát nem tudom!! Az ki van zárva!! :joy: :joy:

Idézetblokk

2 kedvelés

A femhez ajánlják az üveget. Én is úgy használom. A fémhez az üveget, a műanyag meg műanyaggal vagy legyen az bármi is :slightly_smiling_face::rofl:
Egyébként nem szükséges venni fém talpat, legfeljebb ajánlott. Az egyik nekem a műanyaggal van Használatban

7 kedvelés

A Tomahawk-nál nem kényelmetlen az oldalsó tűzgomb és valóban nem túl meggyőző, érezhető a gomb benyomása, mint ahogy több oldalon emlegetnek.

2 kedvelés

Jól értelmezem, hogy a driptip az műanyag lesz és a képeken látható összeállítás külön-külön, mint a kőleves…

1 kedvelés

Nem tudom milyen verziót veszel, nekem ilyen a drip tip


, de én mást használok hozzá.
Szerintem ez béna, mintha egy csavart szopogatna az ember :thinking:

9 kedvelés

Nekem most az az van a kezemben!! Nekem nagyon kényelmes, jobb és bal kézzel is!!! Tökéletesen érzem a tűzgombot, és van egy apró kattanás, amit inkább csak akkor hallasz ha figyeled!! Nekem kedvenc!!

5 kedvelés

Akkor így már rendelem is…

2 kedvelés

Igen ezt mutatják a képeken is, de de a szett tartalmánál műanyagot emlegetnek. Honnan rendelted, mert lehet, hogy bolt függő a csomag tartalma.

2 kedvelés

Innen

Nekem a v2 van. Szerintem az 1eshez van a műanyag

9 kedvelés

MTL-hez tapasztalatod szerint szükséges az 1-es légcsap, vagy elég a készletbe lévő (1.2-1.4-1.8) és a kapott harangok is megfelelőek.

2 kedvelés

Nekem az 1,2es pont jó. Pedig azt hittem nagy lesz. A harangok… Ahogy János is, én is azt használom ami benne volt. Próbáltam egy két másikat, de végül az eredeti maradt

8 kedvelés

Köszönöm az infókat.

2 kedvelés

Illetve még egy kérdés. Kell tartanom attól, hogy az eredeti árat kifizetve klont kapok?

3 kedvelés

Igen jó meg finom is, de hogy én is mondjak valamit, gyerekek kokszgyár a javából, de kinek mi… :sweat_smile: :+1:

5 kedvelés

Gondolom igazad van!! Ma bontottam ,még nincs tapasztalatom, azon kívül, hogy finom!! De a jó ízért cserébe, ha kell minden tank után vattázok!!

4 kedvelés

Én mostanában a Don Cristo-kat nyomatom, még túl is higítottam szándékosan, nekem túl édes, de mire hazaérek, cserés a vatta. Napközben mászkálok, nincs módom a gyakori cserére.

Nálam is vannak kokszolós befutó ízek, de a napvégén már “savanyú a szőlő”, várom már hogy szerelhessek…

Mint a tegnap esti “patyolat”:

11 kedvelés

1-2 nap még simán teljesítene szvsz. :rofl:

6 kedvelés

Na igen a másik kokszgyár! :rofl:

6 kedvelés