Mutasd meg, mid van 4.0

Bombo Solo Vanilla Custard Tobacco/Reload S RDA- reggeli tekerés, vattázás+gőzölés erdménye:

11 kedvelés

13.8​:joy:

1 kedvelés

Ez patyolat.

6 kedvelés

Mint az új!! Csak az új nem ily :laughing:en!!

4 kedvelés

Hol találtál még Tomahawk-ot, milyen árban? Sajnos későn “találtam rá” és mire megjött már nem lehetett kapni többet Kínából jó árban… Pedig ha még kapható lenne vennék minden színből egyet, a többi SBS-t meg eladnám. Nálam nagy kedvenc. Kényelmes, jó nagyon az akku használat, és a kijelzőn kívül nem karcolódik sehol, pedig fémforgács is szokott kerülni mellé a zsebemben. Nagyon patika festése van. :slight_smile:

5 kedvelés

Én a Vaporism nál vettem kb 2 honapja!! Akkor kaptak újból!! Csak ha jól tudom már ők sem szálítanak Magyarországra!!

5 kedvelés

Ha jól emlékszem 34000 ft volt!! Arra már nem emlékszem ebben bent volt az utazás vagy nem!!

5 kedvelés

Annyit nekem semmiképp nem ér, bőven 20ezer alatt volt Kínából… :slight_smile:

2 kedvelés

Tudod nekem nincs bank számlám!! Akkor ott volt utánvét és akartam!! Kártyával akkor tudok vásárólni ha a nővérem hazajön. 2 havonta. Akkor Ali!!

3 kedvelés

Bármi előfordulhat, de hivatalos üzletből vásárolva nem hinném, hogy klónt kapnál

8 kedvelés

Éva le írt mindent légkondim meg nincs…

8 kedvelés

Ennyivel hozzá tudok járulni az álmodhoz :face_with_hand_over_mouth:

11 kedvelés

Szerintem is, nemis azért írtam, hogy baja lenne. Íz/gőz rendben, mi baj lehet? :face_with_raised_eyebrow:

6 kedvelés

A kézben lévő bankókból kazánok a láb alatt heverőkből modok…

4 kedvelés

Tisztára mint egy EGR szelep.

4 kedvelés

Igen, van egy kis hasonlóság: :grin:


Megint tanultam valamit. EGR-t meg kellett Googliznom, mert nem értek a motorokhoz, egyszerűen hidegen hagy. Van egy ilyen spéci autós-immun betegségem. :wink:

7 kedvelés

Ez valami karamellás latakia lehet :sweat_smile:

7 kedvelés

Lassan egy árba lesz dizel a liquiddel.

6 kedvelés

Kenyér tészta a hűtőben. Gyúródeszka elmosva.
Kenyér reggel sül, tészta lassan kel, pék gyorsan alszik, de későn…:grin:

16 kedvelés


Egy kis fagyizás

13 kedvelés