Mutasd meg, mid van 4.0

Ez mind jó

16 kedvelés

Pedig ma nem is akartam rendelni. Az otthoniak már így is morognak, hogy sok helyet foglalnak a hűtőbe…

5 kedvelés

Mióta kisajátítottam a felső polc zömét is, azóta pakolászhatom én a hűtőt, ha “nem férünk el” :joy:

5 kedvelés

Nem rakom hűtőbe…csak állnak a polcokon

9 kedvelés

Drága egy műfaj ez a vapelés, most egy kicsi hűtő - Bombok - a több íz miatt kazánok- alájuk meg modok. Soha nem lesz vége.

11 kedvelés

Te el is szívod jelentős kukoricásodás előtt :grin:

3 kedvelés

Nekem romlott már meg lötyim. Csodálkoztam is, hogy az ígért tejszínes ízvilág biztos művi és nem valódi tej, de pont úgy tudott megsavanyodni.

5 kedvelés

Egy álomnak tűnik az a Genezis matrica a kamionokon. Egy hintaszékbe ringatózva a kertbe megelégedettséggel az arcomon gőzölgetek abba a hitbe, hogy teljes a felszerelés, na ilyen nincs…

6 kedvelés

Azokat teszem hűtőbe, amik már beértek mondjuk 2 hónaposra, és látom, hogy nem úgy fogy. Elég jól megmarad az állag/íz hónapokig. Desszerteket pláne.
Dohánykivonatost azt nyugodtabban kint hagyom polcon.

6 kedvelés

Ez melyik Bombora jellemző, mármint a kukoricásodás.

1 kedvelés

Bombonál nem tudom, van-e ilyen hatás, még mindig nincs Bombo-m :slightly_smiling_face: olyan sok egyéb kedvenc van “betárazva”.

3 kedvelés

Hát nem irigyellek, ha be akarsz nyomni egy felest jól meg kell nézned miből töltesz….

4 kedvelés

Nem csalódtam a gyártóban​:blush::+1:

13 kedvelés

De ugye nem azért, mert a légkondi miatt 18 fok van a lakásban…

3 kedvelés

Én a szekrényben tartom a sapkák között!!! :sweat_smile:

11 kedvelés

Csak egy gyors kérdés, ha már itt vagy. A Rubik rendelésnél mire számíthatok. Amit kicsemegéztem, hogy szükséges venni fém talpat, de ott látok különbséget a palástok között, mintha menetes lenne az egyik. A sima kell a fém talphoz?

2 kedvelés

Kár hogy ezek 50 forintjával nem visszaválthatóak. Ki jönne belölük egy a kazán…

6 kedvelés

Nagyon igaz!!

4 kedvelés

Jobb az ilyennek még időben megálljt parancsolni :imp: :rofl:
Ha így nézzük mázli, hogy nem lehet pl Bombo-t a nemzeti tabakokban kapni :upside_down_face: …akkor lehet még én sem állnám meg, pedig van ám itt vasakarat, tudatosság, stb :grin:

5 kedvelés

Nagy erőfeszítés kell hozzá!! :joy: :joy:

4 kedvelés