Mutasd meg, mid van 4.0

Van, és magadnak is találhatsz ki ilyesmit, vagy veszel. :slightly_smiling_face: Nem hülyeség.

5 kedvelés

Pont ma jártam így először. A tripod2 őt csak csőfogóval tudtam leszedni, persze csak aztán miután nem volt bőr a kezemen :smiley:

8 kedvelés

Gumikesztyű vagy szilikonlap, gumilap csodákra képes.
Volt kollégám tankját a múltkor egy szarvasi kvfőző gumi gyűrű segítségével tekertem le :slightly_smiling_face: (sajna előtte fogóval összekarcolta…).

5 kedvelés

Gumikesztyűvel vagy nedes papírtörlővel eddig mindent (kivéve v9 betekintő műanyagját) szét tudtam szedni. Majd szerzek valami ilyen gumilapot amit említettél

2 kedvelés

Szedtem le már tankot okosóra elhasznált szilikonszíjával is.
(A Xiaomi MiBand2 garantáltan jó :joy:)

8 kedvelés

Kerékpár belső gumi. Bármelyik kerékpár üzletben, persze ahol javítanak is, kérsz és kapsz.

7 kedvelés

csak kérdezem, egyáltalán minek rászorítani :thinking: …még sosem volt ilyen gondom, pedig van vépes múltam. Elvétve a deck és a palást szétcsavarása ütközött nehézségbe, de amióta extrém odafigyelve tekertem össze az sem volt gond.
AIOnál meg nincs most ami szoruljon

4 kedvelés

Néha előfordul, pláne ha sima mindkét felület, és lágyabb fém…

5 kedvelés

Ráduplázok! :wave: :facepunch:

13 kedvelés

Azigen…az előbb még a Jani kezében volt :open_mouth::grin:

6 kedvelés

Sok tanknál a feltöltés szorítja rá, mert olyankor tekergeted jobbra-balra.

8 kedvelés

Beugrott, amire @Deepfreeze gondolt, 90es évek:

Ez egy “Yihi” MiniDisc player lesz: :wink::grin:

8 kedvelés

Végre teljes a szett:)

23 kedvelés

Tuti vérminta van benne :rofl:
Napfénnyel hogy állsz? :sweat_smile:

6 kedvelés

Nem szoktam kimenni vele :sweat_smile:

5 kedvelés

Tudom, hogy lehet, velem is megtörtént:

Tata egyik végén egy toronynál találkoztunk a klímásokkal, de pont mentek, én elköszöntem és felmásztam a toronyra a dolgomra. Délután Tata másik felén dolgoztunk egy másik tornyon, én fel a toronyra, meló után le a toronyról, hát összefutok lent az ismerős délelötti klímásokkal. Mondom nekik:

  • Ez az igazi átviteltechnika. Az egyik tornyon felmegyek és kisvártatva a másik tornyon meg le…:thinking::wink::grin:

image

14 kedvelés


Ez ilyen vérengzős nap. Éjszakás műszakban még a :sunny: se süt​:laughing:

17 kedvelés

Nem lesz piros a nyelved? :grinning:

6 kedvelés

Jól sejtettem. Ez a felhős profilkép meg csak egy álom, a véres valóság meg hát… véres :sweat_smile:

6 kedvelés

Esetleg a gőz?

6 kedvelés