Mutasd meg, mid van 4.0

Tehát rágtad… :joy::joy::joy:

5 kedvelés

Ha ilyen kanyarulatot tudnék harapni… :roll_eyes::hugs::underage::joy:

4 kedvelés

19 kedvelés

Akad olyan akinek bejönnek,akad olyan is akinek nem,ezek a “vatta lelógatós” tankok.
Egy dolog biztos,èn mèg mindig nagyon szeretem a Berserker v2 rta-mat.

19 kedvelés

A modod is olyan, hogy nincs rá szükségem, de mégis bírnék egyet :slightly_smiling_face::wink:

6 kedvelés

Tudod,…ha kèrdezik, van. :sweat_smile:

8 kedvelés

Ilyen gépet én is akartam. Mindig a 70es, 80as évek jutnak róla eszembe :smiley:

6 kedvelés

i.sz. 70?

6 kedvelés

Beletrafáltál :smiley:

5 kedvelés

Nekem eddig fel sem tűnt ez a retro fíling,de most,hogy írtad valóban azokat az időket idèzi. :grinning:

6 kedvelés

Nekem is bejön a vatta lelógatós megoldás. :blush:

15 kedvelés

A Mod és a Tank közzé az a fehér lapocska miből van. Szilikon vagy valami puha szövet, és hol lehet beszerezni.

3 kedvelés

Ez engem is érdekelne, mivel van egy kis rés a mod-om és a tank-om között.

2 kedvelés

Nem, kemény műanyag…

6 kedvelés

Köszi István! Esetleg teflon gyűrű vagy attól keményebb?

3 kedvelés

Ki tudja…merev cucc, de kézzel enyhén hajlítható.

5 kedvelés

Van többféle, vastagabb is (az néha túl vastag), teflonszerű anyagból, és vannak vékony, kemények, ridegebbek.
Egyébként én iratfűző műanyag fedélből csináltam is, olló+snitzerrel. Ha pár hónapot kibír, már megért 5 percet :slightly_smiling_face:

Megj.: nem kell hogy nagyobb átmérőjű legyen mint a tank, egy 18 mm-es pl. nem látszik ki. (Ha már DIY).

7 kedvelés

És amúgy mi ezeknek a szerepe, mire jó? Dísz? Vagy eltakarja a hézagot a mod és a tank között? Vagy esetleg valami védelmi funkciója van?

3 kedvelés

Karcolásvédő (tank alja, mod 510 pereme), illetve rászorulás gátló. Kb. ennyi :slightly_smiling_face: egy drágább tank, mod esetén értéknövelő tényező, ha nincs szétvésődve​:wink:és le lehet a tankot csavarni róla csőfogó nélkül.

9 kedvelés

Értem! Jó tudni, hogy ilyen is van. :grin:

3 kedvelés