Mutasd meg, mid van 4.0

Csak kicsit :laughing:

5 kedvelés

Nálam ezek az alátétek azért kellenek hogy az rta levegőzése olyan helyre tekeredjen, ahol nem takarom el véletlenül sem az ujjammal gőzölés közben. Én gyártom őket más más anyagból, attól függően mennyit szeretnék változtatni a fordulaton. Remélem érthető voltam, és nem magyaráztam túl (szokás szerint) (=

9 kedvelés

14 kedvelés

Úgy látom kis készülődés a hosszú hétvégre! RTA-k és aromák kiválóak!:+1:

5 kedvelés

@Ispy már válaszolt mindenre. :blush: A Danin mióta megkaptam rajta van, mert ,ahogy sejtettem is anno, szinte azonnal karcolódik a tankoktól. Egyik ismerősöm itt volt pár hónapja, akkor tanult tekerni, segítettem neki. Aztán egy pillanatra nem figyeltem oda mert bementem a szobába valamiért, levette a Daniról a tankomat, amin a menetek miatt rajta maradt a műanyag, és rápróbálta az ő tankját, mert hogy milyen faszán néz már ki az a mod, és neki is kéne egy ilyen… Mikor visszaértem már csak azt látom, hogy a tankomat visszarakta ugyan, de a műanyagot nem figyelte és leesett róla. Végül megtaláltam, tankot le, műanyag vissza, tankot fel. De közben látom, hogy a tankja meghúzta egy félkörben a Danit, plusz mikor az enyémet tette vissza, az is meghúzta kicsit. Azóta nem volt itt, de szerintem ne is jöjjön többet… Szóval Dani alá abszolút ajánlott egy ilyen, de én amúgy tennék mindegyik lakkozott modra is. Mondjuk a Hera-imra nem kell, azok nem hajlamosak karcolódni, de van ami meg nagyon. És valóban bármiből csinálhatsz alátétet. Egy másik ismerősömnek szintén Danija van, neki egy vékony műbőr darab van alatta, mert elmondása szerint az tovább bírja, mint a műanyag, bár én kétlem. :thinking: Szóval, jó reggelt! :sweat_smile:

10 kedvelés

Egyébként egy csiszolópapír, pár perc és olyan mint az új.

4 kedvelés

Kivéve, ha megcsúszik a papír. És, már olyan is mint a használt. :rofl:

6 kedvelés

Valaki esetleg tudja hogy gyártják-e még (Asmodus thor 2) mert egyetlen egy külföldi oldalon sem lehet kapni.:thinking::melting_face:

2 kedvelés
5 kedvelés

Bármi jó lehet alá, ami a tulajdonosának még esztétikus.
Tudod mit teszehettet a modokra először? Az akkufóliákhoz adott öntapadós akkuvédő karikát. (Papír de lakkozott). Az is bírta 5 hónapig.

5 kedvelés

Nem mertem, pedig valahol van itthon csiszolópapír több féle is. Nem mattul be a mod később? :thinking:

2 kedvelés

a csiszolópapír tág fogalom…precíz melóhoz passzoló cucc kell, talán még azt is vizesen…bár nem vagyok expert :slight_smile: Majd a srácok vázolják a menetét

6 kedvelés

1-2000-től a csisz papír vizesen,vagy polírvatta ami egy életre elég :grin:

5 kedvelés

Valahol kell lennie itthon, emlékszem, hogy nem dobtam ki. A nagyon durva szemcsésztól a majdhogynem homokszemcsésig vettem mindből. Lehet, hogy nem ez a szak kifejezés, de átjött, hogy a legmittudoménhogyfogalmazzammeg aprószemcséssel kell, asszem. Juuj amúgy polírpasztám is van, az is jó cucc. :grin:

7 kedvelés

Durva vagy mint maga a megfogalmazás csiszoló papír .
Kérlek Csiszoló vagy dörzs vászon
image
:rofl:

8 kedvelés

vagy csak smirgli :rofl:

8 kedvelés

Még rosszabb

8 kedvelés

Igazad van,de ami ezren felüli,az már papíralapú ezért lehet vizesen csizbókolni :joy:

8 kedvelés

14 kedvelés

2000-es alattit semmi esetre sem javaslom. :saluting_face: :thinking:

5 kedvelés