Mutasd meg, mid van 4.0

Külön hűtőm van . Snv más tészta az is van még de ahoz is kell alap . Egyben ez egy szelektált kis kosár ebben vannak amit szívesen keverek . A többi kolegának lett adományozva . Ő mindent is elszív :sweat_smile:

6 kedvelés

JYSK-be kapható összecsukható kis kosárka amibe bőven elfér minden. Ráadásul még egymásra is pakolható:smile:

5 kedvelés

Jüszk . Egészségedre

4 kedvelés

Ami azt illeti, jó magam is kifogytam rendesen az aromákból…de már tervezem az újratöltést…

3 kedvelés

Ne törd magad, ha kicsi, hát kicsi! :wink: (Már mint a doboz!)

Én úgy vagyok vape-el is, ha kicsi is a pack-om, bárhová nyúlok, csak fantasztikus élményeket tudok belőle keverni. :stuck_out_tongue_winking_eye::grin::innocent:

“Az” aroma dobozom: :sunglasses:


(Papírral elválasztva: frissek/előző rendelés.)

10 kedvelés

Az én “aroma pack-om” :rofl: …könnyű így választani :grin:
Oké, a nic valójában alufóliakabátban a mélyhűtőben lebzsel :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Szeretem ezeket az “aroma doboz” fotókat mert a gazdájuknak kedves ízeit rejti :slight_smile: :face_in_clouds:

8 kedvelés

Kissé egyhangú az én ízlésemnek. De legalább nem érhet meglepetés :rofl::rofl::rofl:

9 kedvelés

nic, th, gőz adott…nekem más nem számít :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Egyszer kipróbálom, isten bizony.
(Tiszta PG, 48-as NiC :joy:)
múgy viccen kívül, az édessége is visszafog ebben, de amúgy valahol nem is olyan nagy hülyeség.

5 kedvelés

30%-nál több PG vel ki ne próbáld​:point_up:

6 kedvelés

Kis kukorica se? :pleading_face:

4 kedvelés

Megmentettem az Azhads Black Cavendish-t…egy kis plusz Latakiával egész finom és szívható :slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Te rágod a dripet? :rofl:

11 kedvelés

Ezt még tavaly elejtettem, lett benne egy kanyar :disappointed_relieved::roll_eyes:de hát nem volt szívem eldobni…ez a történetben a csavar.

10 kedvelés

Szóval rágod :rofl:

9 kedvelés

Nem rágom, vágod? Nosztalgiázom :grin:

8 kedvelés

Fentről tekintve ezek a dobozok nem sokat árulnak el az ízekről :sweat_smile:

5 kedvelés

Nekünk nem de a tulajdonos drágaszágai :smiley:

The Hobbit Film GIF

5 kedvelés

csak most esik le amit írtál…ez amit szívok nem édes, pontosabban ennél csakis édesebb aromák vannak

4 kedvelés