Mutasd meg, mid van 4.0

Ha megfordítod,megmuti az alját is?

2 kedvelés

Az 510 felőli oldalon gondoltad?

2 kedvelés

Nem,hanem amikor leveszed az 510résznél a bázisról(ahogy a gyékényen van ! Csak az alját


Így

4 kedvelés

Ne mááár :astonished:
EKKORA bakit nem szoktak…???

1 kedvelés

Várj akkor keresek egy modot, már összeraktam :slightly_smiling_face:

Hát látod. Pedig a saját webshopjukból rendeltem :face_with_hand_over_mouth:
Most feladtak egy újat (5 euró egyébként a spare shopban), 16 eurós dhl légipostával :smile:

Zolika

6 kedvelés

És neked kell kifizetned ? :flushed:

Félve kérdezném meg, csupa kisbetűvel… mi van a mááásik csomagban?:thinking:

Meglepne​:smiley:
Volt anno ilyen el…ott motyóm nekem is pár éve. Megreklamáltam, ök elnézést kértek. Másnap dél körül meg a DHL Express nyomta a dudát a ház előtt. Íiiiiiiimádom a Ny-európai garanciális ügyimtézést. Az államat kerestem én is

3 kedvelés

Nem hiszem, Tasos jó arc. :sweat_smile:

4 kedvelés

Dehogy. Tök ingyen. Csak érted. Az 5 eurós alkatrész jön 16 eurós postával. Egy ilyen miatt.

4 kedvelés

Én is leveleztem vele, hogy ez a szar nem jön szét. :joy:

Az ok,de a cucc nem ennyi volt :joy:gondolom belefér neki,és még plusz aji is ha ilyen bfszok voltak :grin:

3 kedvelés

Te kaptál emilt hogyan is kell szétszedni ? Ja,te nem ülsz egész nap a gép előtt eleget :joy:

Nekem tökjól bomlik :smile:
Először szenvedtem vele egy kicsit, de már faszán megy. Alja, teteje, este gyakoroltam elég sokat.

Benne van a leírásban, read the fucking manual!!!

Igen, most már nekem is jön-megy gond nélkül, de elsőre valamiért nem találtam el a pontot, ahol szétjön, aztán meg nem húztam elég erősen vagy rossz helyen húztam…már én sem értem, mert azóta meg mind kés a vajban.

5 kedvelés

Mondjuk nagyon nem kell keresgetni, qr kódos elérhetőségtől kezdve minden volt hozzá. De ja. Az emailben is írták olvassak manualt amíg megérkezik.

2 kedvelés

Nektek jobb dolgotok van,mert én se inglisül,se türkisül,se görögül nem tudok,néha még a magyart is töröm :joy:

3 kedvelés