Mutasd meg, mid van 4.0

Kumulusvape-s Reload? Milyen a DR Solohoz képest?

1 kedvelés

Még egy gyors esti nagymosdás. Régen szenvedtem meg ennyire tank szétszedéssel :smile:

7 kedvelés

Tegnapi szerzeményem egy Dovpo Samdwich. :slight_smile: Nem igazán találtam róla semmi infót a fórumban, viszont sok netes review-ban dicsérték és nagyon tetszett, így beszereztem egyet.

Elsőre maga a megmunkálása első osztályú, a levegőállítás hibátlan. Kell majd egy kicsit nagyobb driptip, mert érzem minden slukknál a levegőzés barázdáit. Kapott egy sima claptont 3-as maggal 0,6 ohm 27-30W körül Bp mods vattával. Az esti tesztelgetésnél annyira nem adta, szinte csak a legnagyobb levegőzéssel jött egy kis íz. Ma reggelre mintha betört volna a vatta, egész kellemes lett. :slight_smile: Jövőhéten érkezik a Dead Rabbit Solo, kíváncsi leszek mennyivel lesz jobb.

Valami vatta tippje van valakinek kóstolásra, ami egyből tudja hozni az ízeket? A Profile mesh-el már első slukkra hozza amit kell, valahogy huzalosnál eddig ez nem akart összejönni. :frowning:

7 kedvelés

Hasonló,de ízben mintha egyel jobb lenne,talán a belső légáramlás miatt.
Eddigi két “legjobb” single rda amim van !

3 kedvelés

Akkor rendelem is :grin: Köszönöm :handshake: :ok_hand:

Rendelj hozzá vap extrem coilt is :wink:2x26/36 0.4-30 watt :ok_hand:
Nem beszéllek rá :joy:

4 kedvelés

Ni80,NI90, KA1, SS vagy Hybridet hajtasz? :smile:

2 kedvelés

Csak ka1-et használhatok,de így is jó minden mtl,rda,dl,igaz 1-2-3 %-al több aromát használok de sebaj :grin:

3 kedvelés

Most velük

6 kedvelés

Most adtad el a v9-et. :rofl:

Csak az egyiket :blush:

Nálam van a másik, már fürdő van


Köszönöm

6 kedvelés

Moddal boldogulsz?

2 kedvelés

Nem volt még rá idő, meló közben csak a mosogatást tettem oda.

Örömmel olvasom hogy bejön a Reload ^.^

Én megállapodtam nála. még az elkövetkezendő hónapokban egy Blaze Solo RDA-t próbálnék ki mert hasonló kialakítás és mindenki dicséri.

2x26/36-al kezdtem én is, most 3x28/36 van benne .37 40 watt (Ni80)

3 kedvelés

Hol a hiba? Ezek után nem tudom neki merjek-e fogni a “kis doboz” foxosításához :smile:

2 kedvelés

Nem kell az összes cuccot belerakni a kazánba :joy:

Nem is tudnám :smile:
A 4.0mm kimaradt valahogy a dobozból. Így az mtl része egyelőre felejtős a dolognak. Tegnap amolyan minden kötél szakad alapon beszéltem Tasosal, hogy valamit kihagyott a dobozból. Hát rohadt nagy mák volt, hogy a görögök beszélik az angolt, mert az én görög tudásom kimerül kb. a gyros és muszaka szavakban :laughing:

2 kedvelés

4mm az alap benne van a deckben

2 kedvelés

Lett volna ha lett volna.