Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ha nem akarom hogy a férjecském félreértes, aha, rózsaszín :roll_eyes:

bowling ball GIF by Bowlero

Sosem próbáltam még úgy használni, hogy a tank közben a számhoz érjen,de szerintem akkor vigyázni kell különösen a kivonatos dohányos aromákkal. Félreértésre adhat okot,mivel tuti foltot hagy az alsógatyán.

Kérlek, nyugtasd meg, h aggodalomra semmi oka…

Min aggódjon? :rofl:
Jelenleg wednesday-t néz a netflixen, jóllakott, egész nyugodt​:rofl::rofl::rofl:

Cant See Cheech Marin GIF

Ez egy kígyó, amiben elakadt egy kecske. :grin:

Ez megszokott dolog itt a vaperinan…

Ööö…a mélytorkos szipóka? :rofl::rofl::rofl::rofl:

Levegő pisztoly :rofl:

Inkább fogászati levegő fújóka. :grimacing:

És még azt mondják h a férfiaknak folyton a hülyeségen jár az eszük…:thinking::thinking::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Ki volt az? Melyik mondta!

:joy:

Meg hogy a lányok nem finganak​:rofl::rofl::rofl::rofl:

Szia Jani! ESG Skyline R-t próbáltad? Vélemény?

Kész a jövő heti gárda. @Peva71 nagyon köszönöm itt is a Dwarvot. :hugs: Igazad volt az AFC-vel kapcsolatban.

9 kedvelés

Szia Elek! Nem próbáltam nekem az előző szériából van pár darab. @Janchee nek van Ő tud nyilatkozni.

1 kedvelés

Ebben az R-ben van valami. Már kezdem meggyőzni az agyam,de jó lenne nem mellé nyúlni! :grinning_face_with_smiling_eyes: És a sima hozza az elvártat?

1 kedvelés

Egyszer vettem egy eredetit amiről kiderült, hogy mégsem az…a minősége az eredetinek nagyon jó volt nálam az is. Használtan vennék újba nem túl van a 200eurós határon…ízbe nem rossz de nem is az a na megérkeztem érzés mint némelyik jó rta-nál. Ha kell próbára tudok adni egy klónt…én nem látom benne a nagy durranást. Ha jól megnézed olyan mint a Spica pro…

1 kedvelés

Nálam No1.Íz,építés,szabályozhatóság ötös.

2 kedvelés