Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Én teljesen beleéltem magam, hogy karácsonyra meglepem magam egy dicodessel. Aztán kiderült, költözés lesz jövőre, lakásfelújítással. :sob::sob::sob:

Én meg @Ispy levetett dolgait használom​:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Az a colossal újabb állapotban van, mint amikor megvettem. :rofl:

azon a kijelzőn látsz amúgy valamit mert az enyémnek nagyon gyenge a fényereje​:grin::sweat_smile:

1 kedvelés

Ááá, ne aggódj, nem maradsz le semmiről, nem olyan jó ez. :grin:

Majd amikor repkednek ki a 100k az ablakon, jusson eszedbe milyen olcsó is egy dani. :rofl:

Nekem volt egy excelem, amiben vezettem miket kell megvenni, mi mennyi, egy dani fel sem tűnt volna rajta, olyan pici összeg. :grin: Ja és ez 4 éve volt, azóta meg gondolom egy 3-as szorzó is bejátszik legalább…

1 kedvelés

Lehet állítani.Amúgy jó

8 kedvelés

nekem maxon van azt tudom hogy lehet állítani de nekem halvány fel húzva is a mod​:blush:

Csöppségek​:blush:

10 kedvelés

Még el sem kezdtem,de már most rosszul vagyok tőle. Úgy indult,hogy csak kicseréljük a zuhanytálcát kádra. Nem gondoltam volna ezzel milyen lavina indul el. Úgyhogy, lehet fogok én még aroma mentes levest is szívni,sötétben,hidegben,éhesen. :sob::sob::joy::joy:

4 kedvelés

Ehhez is értek: Kék bogyó és sárgarigó. :camera_flash::penguin::wink:

A hím fekete rigó szinte egész teste fekete, kivéve narancssárga csőrét és szemgyűrűjét.
(https://hu.m.wikipedia.org)

5 kedvelés

Én eladtam a lelkem és a fél vesémet a banknak, problem solved. :grin:

Bankokat kihagyom. Inkább nem eszek,és csúsztatom a dicodest. :joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Hát aki ráér várni, annak könnyű. :grin:

nekem ez a max 10 esen nem tudom mi lehet vele de tényleg halványabb a kijelző nekem nem olyan erős


2 kedvelés

Sajna nem szereti a párát. Már bontottam szét egyet na annak csak bizonyos fény viszonyok között volt látahtó a kijelző ez még korrekt. (Kijelző éhez nem igazán kapható és ha találsz horror áron )

2 kedvelés

Csak a starpa darabok :sweat_smile:. Nyüstöltem de majd este kiderül mit bír a 21700 as. :smiling_imp:

8 kedvelés

Tizesen,sötétben,zseblámpának is használható :rofl:

6 kedvelés

ez a jo nekem gagyi van akkor lehet vagy ki tudja​:sweat_smile:

ez még anno cigabuyos rendelés volt nekem ki tudja miért ilyen gyenge 10.Be van állítva nem is nyomkodom csak nagyon ritkán de nyáron biztos nem látni ha ki viszem a lakásból,így csak este megyek ki a moddal de azt is ritkán​:blush::sweat_smile:

Templomba járós :smile: csatatér, és tutibiztos, hogy pokolra kerülök mire sikerült megépíteni :blush:

Ezt a Wanted/Ripe Vapes-Smoking Gun keveréket meg nagyon ajánlom minden dohány íz kedvelőnek. Hasonló a Journey féle Cohiba, Desert Ship aromákhoz, de valahogy mégis sokkal de sokkal finomabb. És nincs még 1 hetes se, mi lesz ebből később :drooling_face:


12 kedvelés