Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Na várj! Te akkor most olyat rendeltél, amiről tudtad, hogy van Janinak, és mindkettővel megszivta? :thinking: Vagy csak neki volt ennyire pechje?

2 kedvelés

Nem az más fajta az Zolinak működik…csak nekem nem egyik sem…

Sajnos neki :sob:én kanoltam el ,nem bontottam fel az övét :sob:az enyém működik

image
azok ez…

De te meg megtudod csinálni! :slightly_smiling_face: Nem?! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez nem éri meg egy szar minőség…bár Barton András rakott bele dicodes bf 60-at…azt hittem jobb minőség de szar az 510csatija majd talán megjavitom őket de nem nagyon van hozzá kedvem .Az akku cső ér valamit meg a forma le másolni egy fára ez a terv…

Még mindig és mindig és mindig és mindig, és most is! :wink: :index_pointing_at_the_viewer: :facepunch:

9 kedvelés

Ma Nyíregyházán is próbáltam a byka-t jól üzemel a sűrű levegőt is birja… :grin:

11 kedvelés

merre jártál itt Nyíregyen?:blush:ha szabad tudni​:grinning:

2 kedvelés

Vettem dió belet 50kg/2000ft/kg.És a kollégám be ugrott a temetőbe az őseihez.

1 kedvelés

akkor vágom már​:blush:a benzinkút mellett csináltad a képet valamerre szerintem​:blush:na ha nem kellett volna menjek dolgozni akkor még talán össze is futhattunk volna ma de holnap vagyok szabin​:grin::grinning:

Igen a Mol mögött. Nem megyek elég a dió egy évre… :grin:

2 kedvelés

hátha egyszer még majd erre jársz talán​:blush:itt olcsó minden​:sweat_smile:majd szólj​:blush:

Szóltam tegnap is…Persze szólok!

2 kedvelés

Akkor H.Hadház is közel volt :grin:

Kántorjánosiban vettem a diót Kálmánkátó(L) :grin:

1 kedvelés

fuck…itt 6000/kg a boltban. :open_mouth: Itt mindenki eur-ért melózik a túloldalon…az meg erősödik a forint ellen…430Ft már a középárfolyam. Viszont az árak sajnos jobban emelkednek mint az eur/huf :sob:

Nálunk is kb.ezért mentünk le… :+1:

Bakker ez olyan, mint anno a Sandonkan nóta a Neotontól.
Belemászik az agyadba és a végén … :sweat_smile:

1 kedvelés

Tudtam én Don Corleone Táváris :sweat_smile:

1 kedvelés