Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Addig beszélünk róla, hogy már-már tetszik a by-ka…már csak a drip tip az ami rontja az összképet. Egy párhuzamos falú, homogén fekete vagy transzparens vagy ss-el pofásabb lenne.

Itt a kistesó, másik drippel :slightly_smiling_face:
Szép az! :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Én is ódzkodtam tőle, de jó bekapni, nem is hideg, és jól áll neki az átlátszóság :+1::grin:szóval klassz. Mióta megvan, eszembe se jutott lecserélni (mármint ezen a tankon).

Tessék egy gyári drip

6 kedvelés

Már össze tudom hasonlítani a klónommal,ami azt illeti nem szégyen kimondanom sokkal jobb th ban,a feltöltése egy álom olyan jól patentül nyílik záródik ellenben a másikkal.
Ugyanazzal a levessel,drótontóttal mindennel,jobb ízre,és kézérzetre is .
Lehet más nem így gondolja de ezt még le kellett írnom.:smiling_face:

4 kedvelés

Ezt mondom én is…Kövessétek @Peva71 példáját kevesebb de minőségi mod és tank.(ez már nem teljesen igaz mert nem olyan kevés :grin:)

3 kedvelés

Azért nem is olyan sok :slightly_smiling_face: oké, több mint kettő… :thinking:

Én is ezt szoktam magamnak mondani… :grin:

Én már nem veszek :rofl::rofl:

Ezt a mondást meg hagyom neked… :joy: :joy: :joy: én ilyet nem merek mondani…

Szerintem Téged és Zolikát nehéz lenne felül múlni :slightly_smiling_face: bár vannak még itt páran szép gyujtemnnyel, ha jól gondolom :slightly_smiling_face:

Vannak bizony…csak suttyomban (ezt a szót hallottam rá) :grin:

De én még kezdő vaper vagyok :smiling_face:

Meddig számít egy Vaper kezdőnek? :thinking::joy:

18 év… :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

  1. megvásárolt szettig :thinking: addigra már kezdik érezni, hogy kb mi az oké

Khmmm, azon már túl vagyunk :joy:

Nemrég mutattak újat lassan három év után is, másfajta huzallal,pedig nem fényezem magam de elég sokmindent elolvasok itt -ott :rofl:állandó tanulásban vagyok :rofl::rofl::rofl:

Hát igen, jó pap holtig tanul…
Ja az én vagyok :joy:

Téged érdemes le fárasztani… :joy: