Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Az enyém még anyukámé volt :blush:

4 kedvelés

Dettó… :hugs:

(Állítólag a szemem is az övé :open_mouth:)

1 kedvelés

Anyámnak is van, meg szerintem mindenkinek aki a szociban élt és kávézott.

Na megyek kávét főzni :joy:

1 kedvelés

Ne vegyél közben semmit… :rofl:

De szigorúan Karavánt​:grin:

Tudod mit? E-kvzok egy Neszt.

És ebből már van olyan amit én vettem :joy:

10 kedvelés

Kedves Szaktársak!

Valakinek van tapasztalata az URSA MINIVEL? Ezt nézegetem, tetszik, de azért félek a csalódástól. Kellene olyan POD, ami nem köti le az egyik kezemet állandóan és nem válik köpködőssé, ha fekvő helyzetbe kerül.

Kv-t? :rofl:

Asztalt :grin:

1 kedvelés

A főző,a doboz az Édesanyámé volt :heart:
Kellenek ilyenek mindenkinek itthon aki….:hugs:de van még pár olyan régi dolog amit nem dobunk ki,pl egy egész táska kézzel írott süti recept,de úgy,úgysem tudom megcsinálni mert az már nem olyan ízű……

4 kedvelés

Sőt​:smiling_face: ha valaki felismeri mi ez :grin:
45 éves elmúlt,átalakult a funkciója,ebből ettem a tejbepapit nagyon nagyon régen :grin:

7 kedvelés

Bocsánat a hozzáfűzött megjegyzésemért! Poénnak szántam, de ebben a megvilágításban, már nem az.
Hasonlóképp viszonyulok én is a múlt érzéseihez, embereihez, tárgyaihoz…

5 kedvelés

Nincs itt semmi baj :hugs:mi itt mindannyian bolondozunk szerintem ,és ha kell talán még komolyak is szoktunk lenni néha​:crazy_face:
Bár nálam ez nem biztos :joy:igaz vapertársak ? :joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Általában olyankor írsz komolyan, amikor felbosszantanak :blush:

Hááátttt…… volt rá példa ez alatt a pár év vaperina tagság alatt,de ritka​:smiling_face:de tudod a végén lerendezem egy ok-val :joy:

1 kedvelés

Nagymamától örököltük :blush:

11 kedvelés


Reggeli kávé… (tudom, nem egy hangyányi adag, de fahéjjal isteni finom… és teljesen kiadja a kávé ízét is…:blush:
Most már jöhet a dl is kicsit erősebb fokozaton, mivel kezdek jobban lenni …:blush:

9 kedvelés

Fahéjas kv az isten​:+1: én a kotyogósba teszem az őrölt fahéjat, úgy főzöm le​:slightly_smiling_face:

Fahéj nálam a sátán kategória :joy:
De ugye ízlések és pofonok