Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ha el van dontve akkor sem? Neztem videot ott azt mondtak teljesen mindegy nem folyik.

Akkor sem. A palást tetejében a driptip nyilása körül van egy kis befelé néző perem, ez meggátolja, hogy az egyetlen helyen kifolyon, ahol tud, a driptipnél.

2 kedvelés

Ez egy nagyon jo hir. Eddig szuper.

Levegozok mekkorak. Vak vagyok. Nem latok rajta semmit. Ami benne van gyari az mekkora?

A legnagyobb 1.7, én azt használom. Még az is határeset. Van még 1.0 meg 1.2 azt hiszem…

Gyarilag melyik van benne? Gondolom ez az 1,7 es. Erzetre nekem.

Byka v9 mennyi lenne toluk?

Uh, nem emlékszem már, de tudod menet közben cserélni, kicsavarod alul, letekred a kis csövet és rárakod a másikat.

Gyártónál nincsen v9, szlovákoknál van 5ml-s készlet 117 eur, ha nanot (3ml) vagy picot (2ml) szeretnél, akkor lehet külön venni palástot és kéményt, az még 30 eur.

Nem tudod onnan szalitanak ide?

Németet nem tudom, magyarba nem hozzák @Tyutyika szokott kiruccani érte szlovákiába.

Ok. Koszi. Ra nezek.

Mennyibe kóstál egy ilyen kajmán beszerzése, így segítséggel. Köszi :thinking:

Mondhatom, díszes egy társaság! :grinning:
Gratula!

1 kedvelés

Ispyt kerdezd. 100 par euro volt.

1 kedvelés

98 eur jelenleg szállítással együtt.

Köszi az infót, majd írjátok már meg pár hét használat után, előnyök VS hátrányokat. A videót már megnéztem a neten és tetszik.

Pár hónap után: nincs th, minden más fasza. Talán az 1.7-es levegő lehetne nagyobb.

1 kedvelés

Szerintem az 1,7 van benne alapbol. Nekem tokeletes. Sot mar kicsit levegos. De most meg nem bantom, marad benne ez. . Igy kb 1 nap hasznalat utan eddig tokeletes. Egyszeru tekerni vattazni. Most egy clapton van benne. Inkabb szalhuzalt hasznalok, gondoltam kiprobalom. 1,1 ohm 13 watt. Meg arra kell raerezni mikor lesz ures. Nehogy dryhit legyen a vege. Erre lenne jo a tc. Lehet holnap dobok bele egy SS- t.

3 kedvelés

Igazából ezek egyéni ízléstől függnek, hetekig használtam, de amikor elővettem a v9-et, az első slukk után, ahhhh, ezaz, ez hiányzott.

2 kedvelés