Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

NĂ©ztem, most 6.800-
Lehet veszek csĂŒlköt meg hozzĂĄ egy kĂ©st


2 kedvelés

Egyik sem lesz csalĂłdĂĄs!

2 kedvelés

itt?

2 kedvelés

Igen, itt lĂĄttam.

2 kedvelés

16 kedvelés

15 kedvelés

9 kedvelés

csak egy 5-let ha beleteszed a porlasztĂłt a törpĂ©be Ășgy jobb Ă­zƱ mint Ă­gy az asztalon
 :slightly_smiling_face:

KiprĂłbĂĄltam Ășgy is :rofl::rofl::rofl:tĂ©nyleg jobb​:crazy_face:
Ez mĂĄr a mĂĄsikba kĂ©szĂŒlt :grin:

1 kedvelés

Esti lazulĂĄs
kezdƑdik a Westworld 3. Ă©vadja. :clapper:

14 kedvelés

Szerintem az volt a legjobb.

1 kedvelés

RĂ©g posztoltam. De ugyanazjaim vannak :grin: ja nem.
MĂĄsodikra lett jĂł, de mĂ©gegyszer köszi @Janos_Groszeibl Jani barĂĄtomnak az â€œĂ¶reg” Expromizer apĂłt :+1: fajsĂșlyos kis darab, ez kevĂ©sbĂ© piacrajĂĄrĂłs (hacsak nem Ă©jjel, vagy kĂ©tes helyekre, esetleg alkudni :joy:).
Adja szĂ©pen az Ă­vet. Íz-th egyensĂșly rendben.
(Most Ă©pp ss316L, hogy Claptont hangfalon is hallgassak).



AmĂșgy meg lakĂĄstakarĂ­tĂĄs, tanktakarĂ­tĂĄs sorrend. :grin:JĂł vasĂĄrnapot (aki ma tartja :joy:)

13 kedvelés

Most, hogy mondod a V5-öt nekem is puccba kéne végnom. Hetek óta parlagon heverész.

1 kedvelés

Megjegyzem, nĂĄlam izzad a v5, Ă©s rĂĄjöttem hogy hol. EzĂ©rt is szeretem jobban a bubisĂŒveges v4-eseimet

FelsƑ levegƑ gyƱrƱ ugye ezen a v5-ön körbeforog. És nekem laza is, egy Ă©rintĂ©s, Ă©s eltekerem.
Illetve szeret ott a kondenz felgyƱlni, ezért enyhén csatakos a jobb kezem néhåny ujjbegye, illetve konstans pisztåciås karamell illata van :sweat_smile:
(Fekve vapelĂ©snĂ©l filmezĂ©s közben pecsĂ©teli a pĂłlĂłm​:roll_eyes:, nyĂĄron mĂ©g a mellszƑr benyelte Ășgyahogy​:grin:)

Haragszom azĂ©rt, hogy a bƑvĂ­tĂ©snĂ©l kinyĂ­rtĂĄk a bubi lehetƑsĂ©get).

2 kedvelés

Az nĂĄlam is elĂ©g laza, de izzadni mĂ©g sosem izzadt. Meg is vagy lepƑdve.
Te figyu, nem kell åm az egész tankot bekapni, csak a szipkåt. Nem lehet, hogy attól csatakos? :rofl:
Esetleg szerezz be egy nyĂĄlkendƑt, tudod, mint a fogzĂł kisgyerekeknek. Úgyis nemsokĂĄ szĂŒksĂ©g lesz rĂĄ :sweat_smile:

1 kedvelés

Van mår, csak négyrét kell hajtani. Frottír, de vékonyka.
FƑ a biztonsĂĄg​:ok_hand: ragaszkodom a többfĂ©le testhelyzetben is biztonsĂĄgos vĂ©pelĂ©shez.

NyunyĂłkĂĄval stabilabb a hobby.

Expromizer gyĂŒlytemĂ©nybe kell egy öreg is örĂŒlök,hogy hasznĂĄlod​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Az elsƑ tekerĂ©ssel mĂ©g nem dicsekedtem, de a mĂĄsodik jĂł lett :+1: köszi

1 kedvelés

A 4.-ik covidot is tĂșl Ă©lve kĂ©szĂŒlƑk a holnapi melĂłra :grinning:

9 kedvelés

Az jutott eszembe, hogy tök uncsi leĂ­rnom mindig ugyanazt. Be kĂ©ne vezetni egy “ronda” icont. Mindenkinek könnyebb lenne :sweat_smile:

2 kedvelés