Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Nem matricáznék egy modot :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Olyan Van Gogh-os, nekem bejön​:blush:

1 kedvelés

Ez a lényeg!

1 kedvelés

Hát sok választásom nem volt ez volt az árban… :man_shrugging:

1 kedvelés

Nagyon Rendben van, Gratulálok!

A lényeg neked tetsszen,
a többi levan sz… :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Én is így gondolom csak nem akartam senkit megsérteni…köszi!

2 kedvelés

sz… eretve :slight_smile:

Tisztelettel

Engem még senki nem bírt lebeszélni semmiről, ha nekem tetszik, akkor szép. Ennyi.

Pappás jobban áll a Taifunnak! Box-ba még benne van az anyag, Pro verziónál már spórolósabbra vették! Nem tudom a kijelző hibát javították-e a Proba vagy 4-500k itt is elő jön! :thinking:

Igen ez elég maszív cucc gondolkodom még egyet venni…nem hallottam kijelző hibáról…mi történik?

2 kedvelés

Nem jó a pró? Pont azon ízzadok, hogy megvegyem-e csilliomillioért.

1 kedvelés

Legtöbb esetben beégnek 4-500000 puff felett. Meg valami lógásról is ejtenek pár szót. Mindig agyalok, hogy jól mutatna egy a készletbe! Annyira baltával faragott, hogy hála égnek lebeszélem magam! :laughing: De egy tény az 1 az nagyon szép persze pappásan! :grin: És nem utolsó sorban gyári cucc!

1 kedvelés

Ez szerintem a legtöbb OLED kijelzőn kijön egy idő után. Számít a fényerő, és hogy mennyit aktív.

4 kedvelés

Be égés az minden modnál van ez nem gond van itthon ílyen kijelzőm…és nem félek kicserélni…Az egyik 21700-as daniba is beleégett a 13 watt azt szervizben cseréltettem.Öreg vagyok nekem tetszenek ezek a baltával készitett cuccok és végülis magamnak vettem… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ki kell kapcsolni. Done. :grin:

1 kedvelés

Daninál nem jellemző. Taifun valami olcsó panelt használhat szerintem. Vagy volt egy selejtes széria. Ki tudja. Régi hirdetésekben ki is emelték kijelzőhiba gariba orvosolva!

500 ezer nyomás után már bele éghet… :man_shrugging:

3 kedvelés

A miniben most lesz meg a 10k…szóval nálam még odébb van.

1 kedvelés

Biztos hogy van különbség. :+1:Dicodes minőségibb a monochrome OLED-ek terén is.
Amelyik modokon eddig láttam halványodást, beégést, azok mondjuk agyig felnyomott fényerő mellett mentek, hosszú kikapcs idővel.

2 kedvelés