Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

csinálni lehet bármire ami olyan…Taifun boxhoz is van ehez a régihez…(miért is ez kellett nekem?) :slightly_smiling_face:

Ez már szép…!!!

1 kedvelés

Szinte gondoltam hogy a karbon nem jönne be :joy:

Nekem se…

Nem rossz de nem vennék…

1 kedvelés

Ez király mindig akartam soha nem volt…

1 kedvelés

Szerintem többe kerül, mint a taifun box. :sweat_smile:

Amit én kinéztem egy készlet az bőven több…

Biztosan nem, ne is álmodozz róla, ez a te bizniszed. :rofl:

Tudom, én is nézegettem egy időben fém táskákat, hogy azokba berendezem vép tartónak, de annyiból kijön egy egyedi keményfa doboz is, akkor már inkább. :smile:

@Janos_Groszeibl csinálnál nekem egy képet a taifun boxról egy dani mellett, hogy lássam a méreteit, a magassága elég határeset nálam, hátha nem tetszik. :rofl:

Kopra akkora mint egy 21700-as dani… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ok, köszi. És az mekkora? :rofl:

Csinálok! Nagyobb mint a minid…

Francba, ez tökéletes. :cry:

Akkor pom pom…háát ha neked jó a pompom :slightly_smiling_face:
Jó lesz prémium cucc még a dani után is az, felette van szerintem az enyém az új meg pom…pom :joy:

Igen sajnos pompom fétisem van. Szeretem a minit, de ha öszinte vagyok a fémet még mindig utálom. Hideg, csúszós, fémes. Csak a pompom ára…hjjaj. Na mindegy, úgysincs most pénzem, problem solved. :rofl:

Drágább anyag a pom mint a fém és a Taifun tuti nem szar pomot használ …Vegyed nyugodtan ha kézbe lesz mennek a danik…Én meg inogtam még jó,hogy nem lehet már kapni az 1-es boxot. Dani ehez képest egy szinttel lejebb van.

En arra lennek kivancsi, hogy az uj Taifun mennyire karcolodik. En is nagyon gondolkodom hogy a masodik mini helyett a danik melle taifun legyen. :grinning:

1 kedvelés

a pom rész se nagyon érzékeny…(van pom modom) ez meg ahol kell az fém ha megnézed olyan szemmel… :slightly_smiling_face: