Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ez egy filigránabb darab, az biztos. :slight_smile: Ízben még nem mondanám, hogy hű, de jó, majd alakul, ez még csak a bejáratós szakasz. A gyári 1.2-es afc-t hagytam benne, ezzel nekem egy kicsit kevés a levegő, majd próbálok másikat. A töltés meglepett, hogy szét kell kapni hozzá… Ez csak egy klón, de láttam az eredeti árát. Azért a pénzért egy töltőnyílást tervezhettek volna rá, meg könnyebben állítható levegőzést. Persze gondolom, megfolyásbiztosra akarták, de na…
A kis csutka drip-tipet átcseréltem erre, így szebb. :slight_smile:

7 kedvelés

Ízben az eredeti sem jobb, el kell találni a vattázását és akkor jó lesz az. Vagy nem. :joy:

3 kedvelés

Végre egy kis tavasz​:blush:

7 kedvelés

Munkaban. :grinning:

11 kedvelés

Szép a háttér… is. :smiley:

Íram nem rég, hogy beszerztem egy Dvarw klónt. A levegőzést átállítottam 1.5-re, így jobb. Kár, hogy ehhez szét kell szedni az eszközt. Olvastam, hogy van, aki szerint ez jó dolog, nekem nem tetszik, mert bizony ahol könnyebben állítható, ott én időnként állítom is, akár naponta többször, igényem szerint. Ennél azért meggondolom…
Próbálgattam, és nem voltam megelégedve sem az ízzel, sem a gőzzel. Végül gondoltam egy merészet, és szentségtörő módon lecseréltem a vattát egy csinos kis üvegszál masnira, aminek a végeit kibújtattam a lukakon, majd rövidre vágtam. Megtekertem korábbról maradt Nr-R-Nr vékony huzallal (1,7 ohm) Nem sok reményt fűztem hozzá (de miért ne?) de működik. Remekül jön az íz, a gőz, nem éget, nem folyik. Vethettek rám követ, nevethettek, de nekem így jobban tetszik. Valahogy ezt a vattázást nehezen szokom meg, mindig érzek egy mellékízt rajta.

2 kedvelés

En a dvarwba super cirb cottont hasznalok. Ebben ez jon be. Masban mindig muji volt. Viszont itt nem jo az izze. Ez igy most nekem nagyon jo.

1 kedvelés

Pont az üvegszál próbával jártam így a múltkor. És szintén Törpe. Bár én 15-24 Watt közt mtl-ezgetek.
Szóval kevés volt, ment vissza a vatta.:slightly_smiling_face:
De Cotton Baconnel ugyanolyan jó, mint BP Mods-sal.

2 kedvelés

Az a lényeg, hogy Neked jó. :hugs: Én mindig elégettem az üvegszálat. :nauseated_face:

2 kedvelés

Megálltam pelenkaíznél :grin: (mit meg nem kóstolnak egyesek…:roll_eyes:)

Az MP3 mellé még ezt kaptam ajándékba a Zasszony tó . Igaz Mário nem most 35 :rofl:


i

3 kedvelés

Majd most jön a Mario Bross: A film. Ajánlom figyelmedbe! :hugs:

1 kedvelés


:rofl:

3 kedvelés

Tudom már fel figyeltem rá . Azért van pár Mariós dolgom gyerek korom óta és valahogy a gyerekeket is rá tereltem :grin: . Ők is alig várják már .

Mi is várjuk a lányommal! :grin:

3 kedvelés

Még valakinek esetleg? :rofl:

Te is várjad, jó? :joy:

Én nem várom, a gomba meg dögöljön meg.

1 kedvelés

Én full nyugodt vagyok,a gomba már halott :rofl:

4 kedvelés

Én is vájom :pleading_face: