Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Kösz, hogy szóltál. :+1: Elővettem a táblázatot, amit tavaly feltettél, nem is tudom, melyik topikba? De jó, hogy kinyomtattam, és eltettem a dobozba. A kupaké 14 x 1 mm-es, a belső 9 x 1 -es. Az, amit kifogásoltál, az 16 x 1 -es volt. nem a vastagság, hanem az átmérő, ezért nem jó próbálgatni, mert jóval szűkebbet írnak elő, mint ami próbálgatással épp rámegy. Elővettem a tolómérőt, átnéztem az összest, a Dvarw csomagjában találtam is olyat. Sajnos tartalékba így sem maradt. Kezdhetek rá vadászni majd nyugdíjas koromban. Jó tudni, hogy a 16-os attól, hogy nagyon kilátszik, jól zár. De azért az említett méretekből érdemes lesz bevásárolni úgy két tucatot. Aza kupak van a legtöbbet mozgatva. A többi, az évekig kibírja. Nem akarok ezért olaszból rendelni komplett garnitúrát. Inkább a 14 x 1 mm - esből legyen itthon sok.

Itt van Nbr márka ez a gyári is
https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjwlarvwNb9AhV5j2gJHY5FDysYABAAGgJ3Zg&ae=2&ohost=www.google.hu&cid=CAESbeD2spMWf1ogtIc66MjdWDzl4P-Rn4NFp1gLMehkybTzlWIsqKxvCnDtHIIBkSPZinAxb-ceh4KhFiMGqWIRNYjLWX-APh2uf1g_EF2IwYC_-wGBkOEGd_L3ZZjrawFsczWVV_P0jtdZMJI2FIk&sig=AOD64_3xy_SUO1g0XiNusfCmGU4CuE5Kow&q&adurl&ved=2ahUKEwjkiaPvwNb9AhW5gP0HHfVCDg8Q0Qx6BAgHEAE

1 kedvelés

Hurrá. Szegediek. Azért aggódtam eddig, hogy egy ilyen kis mütyürt postán rendelni, ezrekért hozzák ki. Ha van nekik, vásárolok egész marékkal. Előtte összeírom, mihez mi kell? Az RDA -ké is elég rongyos volt. legalábbis a Csutulu 1929 maga alá vizelt rendesen. Arra is valami Dvarw gumit húztam. előbb- utóbb ebből baj lesz. A boltot meg megkönyvjelzőzöm böngészőben, akkor nem felejtem el.

Hello! Friss hús vagyok, beköszönnék. Jelenleg ezek vannak nálam használatban, a többi a szekrényben vár a sorára.

10 kedvelés

Üdv a darálóban! :smiley:

2 kedvelés

Szia, üdv köztünk :blush:

4 kedvelés

Udv. Jo gozolest.

1 kedvelés

Légy üdvözölve világunkban. Érezd jól magad!

1 kedvelés

Köszönöm szépen! Megtörtént. Egy ideje már olvasgattalak benneteket. :grinning:

Nem szeretem a csokit, de ezt nem lehet abbahagyni. A mogyoróvaj miatt nyilván :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szep paros. Dani micro es v9?

Mai.

7 kedvelés

Látom nagy a szerelem :blush:
Megértem, gyönyörű szett :heart_eyes:

Peva71 nek vagy nekem? :grinning:

Mindkettőtöknek, de ez most neked szólt :blush:

2 kedvelés

Koszonom. :grinning:

1 kedvelés

Jó reggelt :hugs:

12 kedvelés

Cö Cö cö! Ilyen nekem is van Apuskám!
Csak nekem a Wish-ről.
A tank is origin klón, a modot meg hát hagyjuk.
:smiley:
Viccet félretéve, használd egészséggel jó sokáig.

12 kedvelés

jó reggelt mindenkinek​:blush::grin:én ilyen kis munkás szettel tolom pedig ma meg holnap nem melózok​:grin:ez akadt a kezbe ez a szett.

9 kedvelés

Más érzés? :wink:

1 kedvelés