Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ez igaz
jöttem mĂĄr haza a modĂ©rt
 :slightly_smiling_face:

PĂ©nz hĂĄtul,mod elƑl Ă©s a telefon

 ezek nĂ©lkĂŒl sehova ! :joy::joy::joy:max a telefon maradt itthon :grin:

Nekem meg hiĂĄnyzott
termelĂ©si tiszta pihenƑben Ƒ van a kis zsebben. BĂ­rja az 5 napot, amennyi idƑ jut :slightly_smiling_face:
A nagyok a szĂŒrke mƱhelyben.

1 szettel nem indulok soha több órås eltåvra :grin:

3 kedvelés

Mindjart itt a 2ml- s tankszekcio a kayfun 5SE - hez. Majd rakok fel kepet milyen lett. Ugye alapbol magasabb, mint a prime, pedig ez is 22mm tank.

1 kedvelés

Hideg van


7 kedvelés

De jĂł! :heart_eyes: A lĂĄnyom fĂ©lt lovon ĂŒlni, pedig javasoltĂĄk mint terĂĄpia. De 1 fĂ©nykĂ©p erejĂ©ig ĂŒlt csak fel anno. :slightly_smiling_face::woman_shrugging:

5 kedvelés

Mi is azĂ©rt hordjuk,hogy ĂŒgyesedjen


4 kedvelés

Sajnos nĂĄlunk neccesebb. Mivel az egyensĂșlyĂĄval is voltak/vannak gondok Ă­gy nem Ă©rezte biztonsĂĄgban magĂĄt. SzĂ©dĂŒlt is rajta nagyon. Így inkĂĄbb nem vittem többet. De milyen ĂŒgyes kisfiad van. :smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

ElsƑ Ă©pĂ­tĂ©s sikeres, illetve az elsƑt ezen a tankon @Ispy eszközölte, ezĂșton is köszönet az irĂĄnymutatĂĄsĂ©rt, ma sajĂĄt elsƑ Ă©pĂ­tĂ©sem, AFC szƱkebbre cserĂ©lve, Kanthal huzal 2,5-ös magon 5 menet 1,02 OHM lett, 12W-on javult az Ă­ze Ă©s a szĂ­vĂĄs Ă©lmĂ©nye is sokkal jobb lett, bejön ez a tank, ezek utĂĄn kellene egy 16-os meg egy 24-es is, mert ugye jobban nĂ©zne ki a 24-es ezen a modon, meg ugye munkĂĄs szett, autĂłs szett, templomba jĂĄrĂłs szett, stb. (kezdƑdik)


9 kedvelés

Üdv a klubban :grin:ilyen ez ha egyszer sikerĂŒl valamit jĂłl megĂ©pĂ­teni,legyen az bĂĄrmilyen kazĂĄn :smiling_face:

5 kedvelés

És Ă­gy volt egy haverom a K,az E Ă©s Ă­gy tovĂĄbb :grin:

1 kedvelés

7 kedvelés

Taifun gr one?

Igen. :blush:
A latakiás aromák ebbƑl izlenek a legjobban.

Milyen a palast menete? Mennyire tunik tartosnak? Ugye itt az a menetes resz? Eredeti vagy klon?

A menete teljesen rendben Van.
KlĂłn.
Az elsƑ tĂĄjfun gtr rendelĂ©semnĂ©l rossz volt a palĂĄst menete ezĂ©rt csinĂĄltattam eggyet acĂ©lbĂłl.
De ennél a kazånnål hibåtlan minden.

Az ilyen lett hĂĄla hajdĂș szabolcsnak.
Ennek atom biztos a menetezése. :wink:

5 kedvelés

Na, ilyen is kell majd!

1 kedvelés

A taifun gtr- nek nem menetes a palastja. Szerintem a gt one- ra gondoltal.

Amugy baba fem palastal.

Igen, gt one.