Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

MogyorĂłvaj kanĂĄllal ĂŒvegbƑl! :+1::joy:

1 kedvelés

Úgy kĂŒldtem , hogy ha valaki nem akarja egyben akkor egy prĂłba adag, Ă©s utĂĄnna egy normĂĄlis.De igen ha te bĂĄtor vagy akkor kb. 130ml :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Mivel a szƱk drip tip lassĂ­tja a levegƑ ĂștjĂĄt Ă­gy lehet az is. Nincs kizarva. Szerintem Ă©n Ă©rzĂ©keny lettem a nikkelre az idƑk sorĂĄn. :thinking: MĂĄr a szƱkebb tankokbĂłl nem fĂĄj a fogam, ha kanthal van benne. De az SS-tƑl sajog ugyanĂșgy. Most a Kayfun teszt alatt nem gyƑztem gyĂłgyszert szedni.

Nekem nem fåj, hanem mintha mozognånak, ki akarnånak esni. Mår enni is csak félve ettem. De ezzel a drip tippel nem érzem

Ez mƱanyag, nem fĂ©m


1 kedvelés

Igen, igen! Nem is allergiĂĄra gondoltam, hanem hogy tĂșl szƱk a drip tip

2 kedvelés

Bátor vagyok
hisz nƑs vagyok
 :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A vĂĄkuum miatt mĂĄshogy szivjuk a szƱk drip tipet. Így igen, ebben is igazad van. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

HƑs, mert nƑs :slightly_smiling_face::hugs:

2 kedvelés

Én ezĂ©rt nem kockĂĄztatom a szĂ©psĂ©gem :joy:Kanthal forever :crazy_face:mindenbe issss​:muscle::woman_bald:t2:

MĂ©g a kanĂĄl is csak elrontja. :rofl:

Nem lettem szebb miĂłta kanthĂĄlt hasznĂĄlok, Ășgyhogy ez csak a Te sajĂĄtossĂĄgod. :grin:

ExtrĂ©m sport nƑsnek lenni. :rofl:

1 kedvelés

Ezt Ă©n nem tudom :joy:

Én se
(mondjuk Ă©n gyönyörƱ vagyok) :upside_down_face:

Tudod mennyit fiatalodtam? :grin:
MĂĄr bocsĂĄnat :smiling_face:nem nĂ©zek ki alkoholizĂĄtornak :joy: olyan volt az arcom mint akik remegnek a “bĂłt” elƑtt :joy:

1 kedvelés

Persze honnan is csak azt mondod egy kicsit balra mĂ©g egy kicsit balra ĂĄh nem lesz jĂł akkor jobbra mĂ©g jobbra Ă©s egyĂ©b irĂĄnyok permutĂĄciĂłja . Akkor a fĂ©rj szemszögĂ©bƑl idegi Ă©s fizikai alapon extrĂ©m :rofl::rofl:

1 kedvelés

Én nem mondom senkinek, hanem csinálom :thinking::roll_eyes:

KönnyƱ annak aki örökifjĂș. :blush:

1 kedvelés

Bizonyos kor fölött mĂĄr ezt mondjĂĄk sajnĂĄlatbĂłl
 :slightly_smiling_face:

1 kedvelés