Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ma én is megrendeltem :slight_smile: (tanúm is van rá)

Én biztos a BF-60at teszem bele.
Ha azzal előrébb vagy jövő hónap elején,
innen rendelek https://www.2fdeal.com/ (csavart, negatív érintkezőt stb.) és fedelet is,
ha kell meg kinézel valamit nagyon szívesen rendelek neked is.

Tisztelettel

1 kedvelés

Köszönöm ismerem az oldalt…igen már állítottam a negatívon de ja egy állitható negatívcsati kell az tuti…megnézem mik vannak…

1 kedvelés

Ritkán szoktam DL-ezni de most újra elkapott .

Medusa juice grape +heisenberg keverék. :+1:

8 kedvelés

Aranyos kombó…

1 kedvelés

Szerintem újkorában se volt ilyen szép. Köszönöm @Janos_Groszeibl a mod polírozást :slightly_smiling_face::star_struck::hugs:

5 kedvelés

Nagyon szívesen! Ha gondolod hozzá igazitom a v9-et…

4 kedvelés

Köszönöm, majd később lehet élnék a lehetőséggel :hugs:

jöhet bármikor…

2 kedvelés

Szép lett! Csilli-villi! :smiley:

Polir nagyhatalom. Ettől fényesebb csak akkor lehet már ha lemarnak belőle 1 micront :grin:

2 kedvelés

Fúró tokmány vagy lihegős polir volt ?

lihegős… :joy:

Van gravírozó szettem azzal úgyszoktam polírozni , hogy egy csavarral fel fogatok a rongy korongot amit csinálok. Kb 2,5-3 cm átmérőjű szokott lenni . Kell egy db kis műanagy 1cm atmérővel meg használt poliészteres ruha / mikroszálas rongy amit nem sajnálsz . Körbe vágod rá húzod és a széleitől fél centire össze varátod vagy varrod a műanagyhoz is hozzá tűzöd ide elég a gemkapocs . Tadá rongy korong vax hoz is jó ha sok benne a pamut. Polírozó álvány az akus fúró , bolha , satu :grin:

1 kedvelés

Lehet így is… nekem van polírozó gépem autóhoz a saját dolgaim azzal szoktam De @Peva71-é Titánból van ezt az anyagot nem ismertem és kézzel políroztam csak a fényesítő pasztát hordtam fel dremelel amível vígyázni kell mert magas a fordulatszáma.

1 kedvelés

Polírozó gépem nekem is van kocsira de az csak nagy maceránal veszem elő. Preferálom a kezemet kasznira olyan jól eső dolog simogatni :rofl::grin:.
Kisebb dolgokra van nekem ez a meg szokás felni, fényszó/foncsor illetve most a mini 134 re :metal:

Ízek megint semmi, jöhetnek a mentolosak :sweat_smile:

3 kedvelés

Barátkozom a kicsivel…

14 kedvelés

Mutatós a kicsike! Gratula hozzá! Első benyomások?

1 kedvelés

Ez egy klón de rendben van kapni fogja a jó elektronikát…nem bíztam benne de pozitív csalódás.

3 kedvelés

Ma jott meg a kicsike.

11 kedvelés