Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ugye így már szép! Gratulálok!!! :slightly_smiling_face: :+1:

1 kedvelés

Bizony, rögtön jobb!

1 kedvelés


Kedvencek a kedvencekből: és Azhad’s Elixirs Old Times és Black Note Virginia.

7 kedvelés

Meg lehet tudni, mi nem tetszett benne?

1 kedvelés

13 kedvelés

De szép :heart_eyes:
10 izé

1 kedvelés

Gerard Durrell a bónusz :+1::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Sziasztok! Na ki van itt, na ki?


Most már lehet nálam is Bájkák sorakozó! Rátettem a V7 -re is a fotó kedvéért a betekintős palástot. A V8 is mennyivel jobban néz ki így. Köszönöm a palástokat! Csak azt a fóbiámat kellene elfelejtenem, hogy mi lesz, ha ezek is eltörnek? Úgy hozta haza a gyerek, hogy az az átlátszós palást már teljesen szilánkosra ment szét. Gondolkodtam azon, hogy merő elővigyázatosságból ne tekerjem körbe őket celluxszal? Akkor már nem tud a műanyag ablakokra többé hatni a nyíró erő. Csak az egy kicsit meglátszik. Mint az a gyári védő fólia a kijelzőkön? A V7 nem mutatna jól a V8 melett a rövidebb palásttal. Ugyanis 1 mm-el kövérebb. Amúgy ízre milyenek? Hát a V7-ben Virginia van, a V8-ban meg RY4. Nem éppen ugyanaz az íz. De jók. Viszont állítom, hogy ezek a tankok TH-sabbak, mint a felül kazános lelógatósak. Azoknál olyan leveses fazék fölé hajolós gőzorgia, a By-kák, és Dvarwok meg annyi TH-t adnak a 3mg/ml keverésemnek, mint a Galaxies, Siren, Berserker Noi és társai a 18mg/ml -esekkel, amiket küldött valaki a karácsonyi csomagban.

7 kedvelés

Én a Galaxies-el tudtam 12-ről 6-9mg/ml közé csökkenteni a nic-et. A 4-5mg/ml-hez az Ammit kellett és a 3mg/ml-hez a már RDL Intake :slight_smile:

2 kedvelés

Hogyan mondjam? A Galaxies nálam sokkal jobb, mint egy Berserker, de a Bykák, Dvarwok között nincs helye. Ammit -et meg csak képen láttam.
Apropó. Egyik By-kának sincs meg az eredeti driptipje. Ezeket kénytelen voltam hozzá elkészíteni, illetve a másikat meg hozzá igazítani.

2 kedvelés

Az Ammit a Galaxies felett van, tapasztalatom szerint. A Dvarw-K után a Galaxies minőségi ugrás volt th-ban

1 kedvelés

Most érkezett! Ég és föld a Smok Morf 219-hez képest!


10 kedvelés

A törpicsek​:blush:

11 kedvelés

Ma egy kicsit nosztalgiázom a Hellvape MD tankkal. [1]:slightly_smiling_face:
Viszont,mèg mindig imádom. :blush:


  1. pedig anno de sokszor sikerült megfolyatnom ↩︎

7 kedvelés

@Janos_Groszeibl nézzd mit vett azuram tekeréshez​:smiling_face_with_three_hearts:
Köszi :blush:

A vaksi bejának tekerős lámpa from lidl :blush:

11 kedvelés

Frankó hasonló az enyém is…

Tudom :blush:
Azért kérdeztem honnan van :blush:

Dögrováson vagyok, kiszakad a torkom, száműztem a modom, tankom, de szép rímet faragtam csak úgy mondom! :joy: :wink: :rofl:

4 kedvelés


Kezdem úgy érezni, hogy lassan felérek a vaperek “csomolungmájára”… :laughing:

11 kedvelés

Ja, meg szép is vagyok… :wink: :rofl:

2 kedvelés