Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Jó hogy nem órásat vettem​:rofl:
Így is csodálkozok magamon mennyi időt tudok eltölteni az asztalomnál​:grin:


Mennék haza, nagyon unom a mai napot

10 kedvelés

Elengedlek​:church:vigyázz az úton​:point_up:

1 kedvelés

A mai napra 7 gepbeállítónkból 3 lett annyira felkészült, hogy be is jöjjön. A mai melóm: elmagyarázni az ukrán kollégáknak, hogy attól hogy mellettük ülök még nem tanultam meg robotokat javítani :sweat_smile::rofl::rofl::dizzy_face:

Mai nap megleptem magam egy SteamCrave Aromamizer Supreme RDTA v2vel. Ez az első dual coilos tankom. Eddig parádés nagyon.(2x0.4 Ohm acél huzal ez volt hozzá)


9 kedvelés

Ú forró terület :grin:

Ma ismét fa vágás

9 kedvelés

Amíg tart a tanítási szünet, hál’istennek nekünk sem kell bemenni melóba.


Ma ezekkel szaladgálok. Berserkert csak nem bírtam ki, mégis csak ez az egyetlen gunmetal tankom a Siren óta. Szűkebb, de ízesebb is ezért. Volt a csomagban SS316 28/40 clapton, végül is az lett a nyerő. A nikróm claptonok izzításkor szétégtek a hotspotok miatt. A Szálhuzal SS nekem túl vékony, könnyen hajlik összevissza, Végre kaptam valakitől SS316 claptont. Az elég jól alakítható, és nincs tele hotspottal, mint a nikkel, ráadásul TC módban használható. A vatta is CottonClouds, Pro cotton kombó.
A Pokeren látszik, hogy amióta megvan, éjjel-nappal, melóba is, utcán is, mindig hordozom, sajnos kopik, de még jól működik.

6 kedvelés

Még ennyi fát… Tán Te vagy a fűtő a kerületben és a fát is viszed mindenhova…? :wink:

Jól teszi. Amennyire megy fel a fa ára évről évre érdemes betárazni belőle.

1 kedvelés

Hú, igaz is! Lehet, nekem is el kellene kezdenem tűzifát tartalékolni. Ugyan még, hogy hogyan alkalmaznám a konvektorokban megoldásra vár, de fa már lenne. :wink:


Ennek a szettnek minden darabja @Ispy -től van? Nem kell megijedni, a hosszú palástok még mindig mind teljesen épek. Csupán csak kímélem a fém betekintős palástot. Na meg inkább a szememet. Jobb szeretem, ha belelátok. Úgysem viszem mutogatni sehová. Akkor rátenném a fémet, mert talán az úgy szebb. Szerintem a V8 a V7 -hez képest visszalépés volt. De ez csak feltételezés. Ehhez még járt a különféle hosszú palást kéményekkel, vagy a V8- nál már megszűnt? Tartozéka ez, vagy extra rendelés? Csak mert kíváncsi vagyok. A V8-hoz miért nem volt semmi se?

1 kedvelés

A tankot János megvette tőlem, hogy ezzel is támogassa az árvákat és elesetteket, szóval az már nem az enyém volt, csak volt az enyém is.

2 kedvelés

O.K. Akkor köszönöm neki is. Meg gondolom a v8 palástokat és aromát is küldött. Csak jobban néz ki, mint egy egyszerű sima falú henger. Amúgy semmi baj a Dvarwokkal. Csak eddig mindig hirdettem, hogy mindegy a kinézet, csak jó legyen, aztán kiderül: Kell nekem egy rakéta alakú is, meg kell hogy legyen köztük gunmetal. Aminek már tényleg semmi köze az ízéhez. De mégis, mintha a v7 jó volna úgy, ahogy van, nem akarok hozzá gyártani semmit sem. Viszont minden kazánba más drót kerül, ha már annyi van.

Újra a porondon az Ammit :+1: a tűrhetően beérett Azhad’s Baffo-val tesztelve. Alatta @Ispy István​:hugs: remek kari ajándéka, fehér szeparátor karika.
Végre kezdem érezni a vape ízeket. (Már ideje volt hogy torkon baxxon egy kicsit, köszi Covix).
Ammit igyekszik, vele nincs baj, még velem van egy kicsi. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

jó viszontlátni a th-t okádó szörnyet :joy: :rofl: ránézésre milyen kis ártatlan :joy:

Nekem is volt a csomagomban 2 Azhad’s. Az Old times -ra azt mondták,hogy nagyon finom pipa illata van. Azt hiszem, ha olyan helyen járok, teszek én is a kosárba Azhad’s -t.
Ui: Eddig is a bakancslistámon volt, köszönöm annak, aki küldte.

3 kedvelés

Hasonló Rta-ák…még is más…

11 kedvelés

Na a mod megvan már csak a fevet várom rá

9 kedvelés

Dani lovagok köre bővül :grin:

2 kedvelés