Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Majd lesz kedvem megcsinĂĄlom, vĂ©gre elpakoltam mindent, most nincs kedvem elƑszedni megint.

2 kedvelés

Ispy tĂ©lapĂł kĂŒldött egy csomagot. Kapott egy tesĂłt a barna Hera. :blush: Itt is köszönöm. :hugs::kissing_heart:

8 kedvelés

Szépek! Rendes ez az @Ispy

3 kedvelés

Mondja a barna hera gazdĂĄja. :sweat_smile:

2 kedvelés

Van ami våltozik és van ami nem avagy mindig ugyan az, csak måsképpen: :deciduous_tree: :fallen_leaf: :snowman_with_snow:

7 kedvelés

Kedves @Peva71 Évi, mondanĂĄm, hogy ajĂĄnlott eladĂł vagy de mĂ©g egy buznyĂĄkot sem fizettem mĂ©g neked, lassan te leszel a kedvenc liquid beszĂĄllĂ­tom. Köszönöm itt is. Megint. Ki tudja mĂĄr hĂĄnyadszor. :hugs:

FelkĂ©szĂŒl: @Deepfreeze :joy:

Ja, majdnem elfelejtettem, a nic mennyi? :thinking:

7 kedvelés

3ast szív de most keményit
 :slightly_smiling_face:

HĂĄt
akkor mĂ©g kell gyĂșrni, hegyilevegƑ. :dash: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na most megint mehetek az aromamesterre, félek. :grimacing:


10 kedvelés

JĂłl Ă­rja JĂĄnos 3as, Ă©s szerintem tetszeni fog! LegalĂĄbbis szerintem jĂł, de ezek a tĂșl desszertesek nekem mĂĄr nem esnek jĂłl. Na kĂ­vĂĄncsian vĂĄrom, hogy marad vagy megy :joy:

Jaj! MĂ©g meg sem mutatattam az Ășj ĂłriĂĄs-kerek-szettem.:grin:

7 kedvelés

MesĂ©lj mĂĄr, milyen az Ășj gƑzgĂ©p, bevĂĄlt?

1 kedvelés

Teljesen szuper :heart_eyes:


de ĂșjratöltĂ©snĂ©l el kell zĂĄrni a levegƑzĂ©st Ă©s vagy fejreĂĄllĂ­tani, mert kĂŒlönben meglevesedik a mod alatta. :flushed:


nem merem magĂĄra hagyni, ezĂ©rt egĂ©sz nap csak Ɛt hasznĂĄlom Ă©s azĂłta vĂ©szesen fogynak a gyĂŒmölcs aromĂĄk. :grin::yum::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés


az Arez mod meg teljesen könnyƱ fajta, nem tudhatod, hogy a zsebedben van-e Ă©s olyan kemĂ©ny a tƱz gomb nyomĂĄspontja, az a biztosan zsebben nem megnyomĂłdĂłs fĂ©le.:+1::ok_hand::v:

A tĂ©lapĂł Ășgy tudja, hogy fent vagyok egy szuper villanycigi fĂłrumon (V) Ă©s ott olvastam, hogy kell nekem ilyen 21700as mod, kĂ©t Ășj akkuval
:grin:


Ma ezzel a szettel gƑzölök. :slightly_smiling_face:
EgyĂșttal szeretnĂ©m megköszönni @zssasa azaz SĂĄndor vaper tĂĄrsunknak,a tank helyes vattĂĄzĂĄsĂĄrĂłl kĂŒldött kĂ©peket.
És termĂ©szetesen,hatalmas köszönet,mindenkinek,akik hozzĂĄszĂłlĂĄsaikkal,fotĂłikkal, engem is megerƑsĂ­tettek abban, hogy ez az rta egy remek vĂĄlasztĂĄs. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Szia JĂĄnos!

Csak nem a szalaghĂĄzakbĂłl kĂ©szĂŒlt a kĂ©p? :slight_smile:

Tisztelettel

2 kedvelés

Szia LĂĄszlĂł!
Igen,ott kĂ©szĂŒlt, egĂ©sz pontosan a bejĂĄrati ajtĂłnk elƑtt. :slightly_smiling_face:
Akkor, ezek szerint, Neked is ismerƑs a hely. :slightly_smiling_face:

Visszajött @Zolika tól a kroki, és jött mellé keverni, kóstolni való is :slightly_smiling_face: köszönöm szépen! :hugs:

8 kedvelés

Finom a poker
 :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem Ismerem, de hétvégén keverés lesz :slightly_smiling_face:

2 kedvelés