Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Az,az a gomb ha túl sok jót mutatunk neki és menekül :rofl::rofl:

Én se tudtam :rofl: azt a felső sort sose használom​:rofl::rofl::rofl::rofl:

Tessék neked egy cuki db
image

1 kedvelés

Csak azt ne mondd, hogy ez a tiéd!

1 kedvelés

Nem nekem egy igazán topik dbom van Best of gamer. Rég használtam a gépet kicsit poros :sweat_smile:. De a kontrollerek tiszták vagy tiszta csokis így Miki jó voltából :sweat_smile::face_with_symbols_over_mouth:

Engem meg pont a ronda topcap fogott meg benne. A másikkal…olyan lapos :slightly_smiling_face:

Nem "így képzelem el @Ispy -t " , hanem határozottan biztos vagyok benne, hogy ez ő!

Húha. Akkor én egy ál Ispyvel üzleteltem?! :thinking:

Az a hétköznapi skinem. :rofl:

3 kedvelés

Brown Tabak és muzsika (sajna erősen fogy, itthon meg alig kapni, de a Tabak Royal Golddal holtversenyben aranyérmes kategóriájában​:+1:).

8 kedvelés

Hmm :thinking: akkor van egy prém skined is ?

:blush:

8 kedvelés

Sajna annyit a szolncukoról , hogy olyan árban van :face_with_symbols_over_mouth: inkább Lindor golyó lesz a fán. :yum:

2 kedvelés

1500 a bombonetti szalonnacukor, ez meg tibi, nem volt most drága, 2000 volt egy doboz. Sokáig álltunk a gyerekkel melyik legyen, örültem, hogy ez is meg lett. :sweat_smile: Ja, mondjuk nem 1 kiló…

1 kedvelés

Azért mondom a minőségi pár százzal több mint a no name és olyan árban vesztegetni a harmad rangú vackokat , hogy kinyílik a fénykard a zsebemben.
Szép tetkó :+1:

3 kedvelés

Köszönöm. :slightly_smiling_face: Hát így jobban belegondolkozva tényleg nem volt olcsó. :thinking: De még időben vettem, szerintem karácsony előtt felmegy az ára. Majd újév után meg a tibi is 1500 lesz. :sweat_smile:

Nagy üzlet lánc saját márka gagyi bevonós 1750/kg :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:. Lindor kg ár 2200 igaz dobozos de megéri főleg az igazi ét csokis benne :smiling_face:

1 kedvelés

Piacon érdemes venni, de most nincs ott sincs. Pedig direkt figyeltem, ott 800-1000 Ft között szokott lenni 1kg. November végétől már kinn szoktak lenni az árusok. Idén hogy hova lettek nem tudom. De dupla áron vettem fele annyit, hurrá… Mindegy én már ki mérgelődtem magam. Finom, a gyereknek is ízlik, más úgysem számít. :blush:

3 kedvelés

BlackStar Ultimate MTL Coil Jig XL 2.75-magon tekerve, szeretett By-Ka SE! :wink:

9 kedvelés

Kedvenc Jigem…:slightly_smiling_face: