Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ráraktam erre a beépített akksis modra a Bishop-ot megint. Senkinek nem akarok a lelkébe gázolni akik azt mondják, hogy kicsi a mod, le fog lógni a tank, stb. Deeee. kényelmes és jobban mutat mint egy nagyobb mod-on. Azokon még hülyébben mutat egy “kicsi” 22 milis tank :slight_smile: Inkább ez :slight_smile:

5 kedvelés

Ez csak ízlés kérdése nekem 21700-as modon is tetszik :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Valahol írtam az esztétika csak a hölgyeknél számít :grin:

Nekem sehogy nem tetszik a bishop, túl alacsony. :grin:

A színvonalad, az az alacsony :rofl:

Ez az egyetlen mód amin csak a Honda kipufogó ál jól :rofl::rofl:. Minden más antenna lenne rajta pl gs air 2 vagy aspire nautílus :rofl:

4 kedvelés

Te csak ne dumálj, ss. :rofl:

1 kedvelés

Már úton van :smiley:

1 kedvelés

ez nem is néz ki rosszul. én lost vape thelema solo 100W-os modon néztem pl, azon nagyon bután aránytalan kicsinek néz ki…ezen így nem annyira :slight_smile:

Hondáról jut eszembe. :blush:

Augvape-V200

9 kedvelés

náluk inkábba csicsásabb, csinaosabb dolgok, a tényleges eszétika, a harmónia az nem náluk :slight_smile:

Szerk.: Jézus, előbb írtam, mint átgondoltam, de egy hölgytagot sem szándékoztam megsérteni :slight_smile: :heart:

1 kedvelés

Nájsz megfogtál :exploding_head: olvadozom fel került a listámra :heart_eyes:

Szerintem, lehet rá sok mindent mondani, de, hogy bután nézne ki? Hát nem tudom!

6 kedvelés

Feketében volt ilyen modom, de szerettem, de sajnos a kinézete jobb volt mint a belső tartalom, gyorsan kopott, a chipset is sz@rakodott! De azért akkoriban, ez kötelező darab volt autós vapereknek! :grinning:

Nem sértő, inkább sajnálatra méltó, ha ez a tapasztalatod… :thinking:

1 kedvelés

Nem tudom megmondani hány darabot kellett rendeljek az itteni hondásoknak. :sweat_smile: Egy haveromnál még a mai napig működik. Azzal jár Honda találkozóra. :sweat_smile:

1 kedvelés

Igen, a régi szép idők! :kissing_heart:

Oké, egyéni ízlés inkább, nekem nem tetszik rajta. :slight_smile:

2 kedvelés

Szeintem ezt nem nekem szeretted volna válaszolni

Valóban nem, kettővel feljebb ment volna, csak a képrnyő alján nyomtam a válaszra. Ahogy nézem a válaszokon mindent lehet szerkeszteni, de hogy kinek ment azt nem. Bocsánat, ezt nem neked szántam :slight_smile: