Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Hát, ennyit az évnyitóról… :sweat_smile: Itt is vagyok. :slightly_smiling_face:

Folyás nincs, szivárgás néha, ha túl töltöm véletlenül. :slightly_smiling_face: Most minden levegőzés nyitva van, így fél DL üzemmódban van, de ha a belső levegőzőjét elzárom, akkor egy nagyon szuper mtl tankot kapok. :blush: A külső levegőzést a gyűrűvel állítom, a levegőbeömlői rejtettek, de, ha a decket kiveszem, akkor látszik a három kb 1 mm-es lyuk, szemre 1mm-nek tűnik, egyébként nem tudom mekkorák. Még nem kerestem rá különösebben erre az infóra. A belső levegőző már érdekesebb. Azért belső, mert, ha kiveszem a decket, akkor az alján van.


A középérintkező két féle van. Az egyiken (mint a képen is) van 2 lyuk, úgy tudom ez arra szolgál, hogy a középső levegőbeömlőn is hűljön a tekercs, amit a decken alul lehet állítani, az pedig az oldalsó levegőbeömlőhöz vezet, ezzel oldalról (is) hűl a tekercs. Ha a teli pint tenném bele, akkor csak oldalról hűl a tekercs. Az is még fél DL üzemmód. :slightly_smiling_face: De még sosem cseréltem pint, így élményben nem tudom mennyire más. Ez fél DL, mióta kaptam. :hugs:

Egyébként a lefogatás nagyon könnyed, mivel clamp deck-es, csak aláteszem a huzalt, és rá húzom a clamp-et (magyarul szorító, de úgy hülyén hangzik :sweat_smile:) a vattázásra annyira nem érzékeny, viszont a keveset nem szereti. Folyni nem szokása. Huzalra, és vattára sem érzékeny, bármit tettem eddig bele, az ízeket pazarul hozta. Szűk levegővel nem próbáltam még, de véleményem szerint úgy még jobb lehet, mint így. :blush:

A kazantér elég szűk, ezért is van jó íze, de még így is elfér benne egy clapton, 2.5ös magig, szálhuzal pedig 3as magig. A vattának van 2 bemarás, le kell vezetni az aljáig.

Amikor kész a tekerés, vattázás, az összerakás nem a megszokott módon történik. Előbb a deckre ráteszem a menetes RTA palástot, aztán ráteszem a külső palástot, a betekintő ide nem jó szó, mert teljesen átlátszó. :sweat_smile: Végül ráteszem a menetes drip tipet. Tulajdonképpen a drip tip tartja össze. Bár az ő-gyűrűk is a jó minőségről árulkodnak, mert szuperül fogják a palástot, akkor is, ha liquid van benne, de a drip tip épp nincs rajta.

Drip tipet le kell venni, úgy zajlik a töltés. Bár elég tág a rés, de könnyű melléfolyatni.

Végezetül, én imádom ezt a tankot. :blush::heart: Nem hiába volt bakancslistás. Ízre, gőzre 10/10! Elég egyszerű bánni vele, persze van olyan amit szokni kell, de melyiknél nem? :blush:

12 kedvelés