Akkumulátor újrafóliázása

Egy magára valamit is adó Vaperinának,illetve Vapernek nem csak a házi liquid kèszítèst,tekerèst,vattázást kell tudnia jól megcsinálni.Olykor ha megsèrül az akkumulátoron a szigetelès,azt is ki kell tudnia cserèlni.


Elsőre azt gondoltam,nem is olyan nagy dolog,aztán rájöttem,hogy csak fokozatossan kell zsugorítani,mert a fólia könnyen puklis maradhat.
Mèg jó,hogy volt miből gyakorolni. :slightly_smiling_face:

17 kedvelés

Igen, ez jó játék. Túl lassan se érdemes, a tartós hő nem tesz jót. De a biztonság az első :+1: és az esztétika sem elvetendő :wink:

(Pink driptiphez pink LG akku :hugs::grin:)

8 kedvelés

:sweat_smile:

5 kedvelés

Jó, hogy felhívtad erre a figyelmemet, mert őszinte leszek, még sose fóliáztam akkut, inkább kiszanáltam a sérülteket. :hugs: Most rákerestem a mikéntjére, és ha lesz hozzávalóm, nekiállok.
A fóliákat honnan szoktad beszerezni?

4 kedvelés

Általában az ilyen pár száz,vagy néhány ezer forintba kerülő dolgokat az aliexpress-ről szerzem be.Olyan boltot kerestem,ahonnan tudok venni 18650,és 21700 cellákhoz is fóliát.És az is szempont volt,hogy nem kell minimum 50 darabot rendelni.

Ezért a 2x20 db-os csomagért fizettem 590 forintot.A szállítási idő bő 3 hét.
Amit újra fóliáztam,annál újból felhasználtam a pozitív oldalon lévő kör alakú műanyag szigetelést,azt nem kellett cserélni, teljesen sértetlen volt.

@graver ha elfogadod szívesen küldök Neked néhány darabot a kicsiből,és a nagyból is.

5 kedvelés

Köszönöm szépen! Aliról úgyis szoktam mást is rendelni, legközelebb akkor ilyet is dobok a kosárkámba. :slight_smile:
Hálás vagyok a kedves felajánlásodért, de nem sürgős az akkufelújítás, a szállítás meg drágább, mint a küldemény.

3 kedvelés

Legjobb wrap amit taláni lehet:

(VTC5A)

Régi motoros vapereket ki lehet kergetni vele a világból :grin:
Ennél csak a szépen megcsinált átlátszó a jobb, mintha nem is lenne rajta wrap.

4 kedvelés