Mod vásárlás

Ja, igen, nekem nem vc4sl van, hanem vc4s, akkor sorry.

2 kedvelés


Ílyen is van…

3 kedvelés

Akkor jobb a kínain izgulni? :joy:

2 kedvelés

Ez viszont nagyon pöpec ár, pont tegnap rendeltem kumulusról, ezt pedig nem néztem, megpróbálok írni nekik, hátha hozzá tudjuk még rakni valahogy a rendeléshez.
Nem is kell 2 cellás, konkrétan még drágább is.
Köszi mindenkinek.


:+1:

4 kedvelés

Szép. Már alig várom hogy megjöjjön.
Nekem ez nagyon nagy előrelépés. Sosem gondoltam hogy valaha DNA modom lesz.

2 kedvelés

3f-es rendelés? . Akkor 3-4 hét és ha utaltál nekik nagyon szarul tudsz járni. Többet nem rendelek tőlük még ha fizetnek sem.

Elsőre ne ess kétségbe. Bőség zavara lesz beállításokban, nem is annyira a gyári profillal(az elég fapados), na de ha belemászol rendesen…:open_mouth:

Mire számítsak?:hushed:

2 kedvelés

Nekem teljesen jó a gyári beállítás is. Nem vagyok egy hekkelős csávó

Hát hétfőn néztem én is az árfolyamot, hanyatt estem. Dodónként 70+forint. +szar modot küldtek. 1hét volt mire a support válaszolt. Most 25dodóért vissza a mod. Se pénz, se mod egyenlőre! Eddig sem rendeltem Kínából ezután meg pláne nem fogok.

Nem jó:grin: Evolv fórumról kész témát is tudsz letölteni dögivel, tudsz miből válogatni. Egy katt a csere, nem agysebészet és pont ez is a lényege- pofátlanul testreszabható

3 kedvelés

A Sourcemore - ról rendeltem már 5-6 alkalommal, nekem eddig teljesen korrektül váltották. Azért +70 forint az elég pofátlan

2 kedvelés

Egy pár évvel ezelőtt nagy mániám volt csináltam egy pár thémát…

2 kedvelés

Úgy kezdődik, hogy nincs asztali gépünk :smiley:
Sosem éreztük szükségét. Laptop meg tablet van. De mondom az én informatikai hozzáértésem kimerül a facebookban meg a Twitterben

2 kedvelés

Azzal nincs is baj. Ez a 3f most kiakasztott. Reméljük neked nem fog fájni annyira és legfőképp működőképes terméket kapsz.

Enyém DNA fórumról lopott​:slightly_smiling_face: és alaposan átszabott. Fölösleg ki, új dolgok be. Teljesen újnak nulláról nem állnék neki. A kölök ennél sokkal jobban ki tudja tölteni a pici szabadidőmet :grinning:

3 kedvelés

Elég lesz​:+1:

Nagyon remélem

Nekem már az is elég ha jól kezeli az akksit, jól adja le a teljesítményt és kibír 3-4-5 évet. Ezzel én már megvagyok.

2 kedvelés