Mod keresés

Sziasztok. Segítsetek légyszi.
1 akus Mod -ot keresek mágneses aku fedéllel. ( Ami ha lehet nem lötyög) tekerős tankkal használnánk Rta (dvarw dl) főként de időnként Creed is használva lenne.
Melyik lenne szerintetek a jó választás egy masszív sokat vapelőnek.
Tönkre ment a geekvape aegis solo100w tekerôs akufedele. Ezért keresek most nem tekerős és nem is gombos verziót. Help pls. :slight_smile:

1 kedvelés

Szia, szerintem írj egy keretet, én spec inkább kerülöm ami mágneses.

2 kedvelés

Milyen az a gomb nélküli mod ? :eyes: Ja hogy nem gombbal zár a fedél . :thinking: Csatlakoznék az elöttem szólóhoz kerüld a mágnesest.

2 kedvelés

Mi baj van a mágnesessel? :thinking: Most, hogy 3hete mágnesest használok azt kell mondjam, hogy soha ilyen kényelmes nem volt előtte

Amúgy ez egy jó mod: Gaur 18+Oxva Arbiter 2 Rta,költözne! - Adok-Veszek / Szettek - Vaperina

1 kedvelés

Vagy rohadt nehezen jön ki, vagy túl könnyen, vagy lötyög, vagy előbb-utóbb kiesik a mágnes. Főleg az ilyen 20k-s modokban nincsen ez túlgondolva.

2 kedvelés

Nem maga a mágnes a gond . Az ami oda fogja a mágnest az anyaghoz :grin: . Egyszer el enged és onnantól jön a macera. Mert mihez nyúl az ember olyankor ? Hát pillanatragcs ami a műanyaggal kicsit sem barát a fémmel meg egyenesen bajban van :rofl: . Picit megfogom a felületet és már is zsíros . Hát csak nem ragad :grin:

2 kedvelés

Ejj a 120 fc-met ajánlgasd :grin: :rofl:

2 kedvelés

A héten itt már ajánlottalak :wink: Smok TFV18 + RBA - Kérdések - Vaperina

2 kedvelés

Már nincs meg neki… :smiley:

2 kedvelés

Sajna nincs . De jól szolgál munkatársamnál .

1 kedvelés

Szia!
Ha 18650-es akksihoz keresed, akkor vess pillantást BP Warhammer-re.

3 kedvelés

Szia! Ha leveszed az akksikupakról a tömítést úgy sem tudod betekerni a kupakot a Solon. Ha úgy sem tudod betekerni akkor keresd gőzlérforgácsolót csinál egyet!

5 kedvelés

Esetleg innen, egy ilyesmi?

Rendeltem már tőlük,rendben volt minden.
Semmi reklám részemről. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ha jól emlékszem még külön is árulták a solohoz a kupakot, mert olyan jól sikerült.

6 kedvelés

Az enyémnek semmi baja . Igaz nem is használom egy ideje :rofl:

3 kedvelés

Igen a szigetelő gyűrű levétele megoldja a problémát ha időbe van. Ha nem akkor Szabi megoldja! Olyat rittyentett a Solora, hogy na.

9 kedvelés