Mod építés

Várom a megoldásokat :rofl::joy:.


1,5 hete matekolok rajta . Igen tanárom mondaná a villámok ura az amperek császara …: Tomi ez nem szabványos kötési rajz csináld újra .

3 kedvelés

Bleki videóiban van ennél egyszerübb mod építés is…

2 kedvelés

Nem láttam még
Nálam szem elött van a biztonság . Ne 555 IC meg még ablakban azzal lesz teljes :shushing_face: mér Ohm , kimeneti és akku feszültséget majd . Valahogy talán :joy:

2 kedvelés

Egy linket ha lehet . Nem igazán fog az agyam a mai nap után minden csupa vér volt :expressionless:.

3 kedvelés

Na mi történt? Már nincsenek fent a videói…

2 kedvelés

ja amúgy a modmakeren fent vannak kapcsolási rajzok…

2 kedvelés

Gondolom alap ugyan az mint a legtöbb pwm nek nevezett mosfet kialakítasnal 0 felé tendaló védelemmel . Pulse witsh modulation =impulzus szélesség moduláció .

2 kedvelés

igen…mondjuk én ezt raknám bele (limék is vannak hasonlóval)

1 kedvelés

Igen bogarásztam ott egy keveset . Egy közös pont van az pedig a mosfet . De datasheeten mire megtalálod azt ami kell hozzá illetve helyette . Általánosan lipora vannak a rajzok vagy a kissé lapkák .

2 kedvelés

dehogy itt van pl. a raptor:

https://library.industrialsolutions.abb.com/publibrary/checkout/NSR020A0X?TNR=Data%20Sheets|NSR020A0X|PDF

2 kedvelés

Egy akkus . De nagyon szép pcb kivitel

2 kedvelés

2 akkuval is lehet…az már mind1…de a lipok se drágák…és bírják.

2 kedvelés

János raptor vagy murata . Azok kapacitív kialakításúak fél vezetőkkel . Nagyon pofásak .
Kapacitív pl ezzel már gondolom te is találkoztál igaz van más tokozasa mint a tekercses a raptoron .
image

2 kedvelés

ez van a dicodesekben is

2 kedvelés

Igen a rajzon a a felső kialakítas lipóhoz van számolva de szerintem bibis .
Ezzel hogy nézne ki :rofl:

3 kedvelés

Azért na dicodes az dicodes . IC vezérelt . Enyém analóg . Logikai áramkört nem tudok programozni még :joy:

3 kedvelés

Én egyáltalán nem értek hozzá…csak így a magam feje után mókolok…

3 kedvelés

De gondolom az energia gazdalkodási chiphez nem nyúltal még :eyes: . :sweat_smile:

Dont GIF

3 kedvelés

Biztositék cserén meg komplett deszka cserén kábelcserén,510 cserén gombok cseréjén azt hiszem semmi máshoz nem nyúltam még :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Howie Mandel Good Job GIF by America's Got Talent
Analógnal lehet bármit :grin: csak tud a kódjat és nem kell nagyító , mikroszkóp , eksztra nyugtató és idegzet .

4 kedvelés