Mod építés

Hát ja fa vágás után nem mertem forrasztani… :grin:remeget a kezem…

5 kedvelés

Hát na nem sebészek vagyunk . Ha jó lesz minden első úgy is lágy forrasztas . Utána lehet gondolkodni elő készített próba lapon és fejleszteni . Ha meg jó minden pcb csinálni manapság . 3d nyomtató fejre fel a Lájer oszt csapasuk.

6 kedvelés

Vissza térve kolléga ki akart erőszakolni egy dob kúpot a dobból amibe ben ragadt . Mivel olyan K nagy rendet kell tartani a 6 S keretében a felcimkézett marha nagy betűkkel feltüntetett dob kúp eltávolító cső aminek van kiljelölt helye kidobásra került . Csak tudnám hogy mi ért fel volt tüntetve mi az . Ennek hiányában acél kalapács segítségével próbalta el távolítani . 7-8 kalapalas után nem a dob kúpot halottam csatani hanem a kalapácsot . Oda néztem láttam rohani a műszak vezetőt befelé az irodába . Át kúsztam a hűtő vájú alatt már láttam a földön a vért . Kolléga haladt az iroda felé és látom húzza a lábát meg egy kis csíkot . :grimacing: Odalépek letolt gatya fogja a combját nadrág merő vér . Kérdem geller ? Nyugodtan mondja sratner . Ó bazd mutatja pulzál a vér kifelé . Na mondom csücs markolom a combját belül . Azt mondja semmi gond majd el áll . Mondom rohadt nyugodt vagy csak ez nem fog elállni . De csak erősködik . Művez 2 db még jelenik egyik ládával másik telefon kit hívjunk . Nekem mindegy ad a géz múlapot fasnit . Mondja György művez betadint tegyünk rá . Ide nem az most édes kevés . Józsinak mondom az lesz a szívas ha bent van a szilánk . A ugyan nincs mondja merő vér ő a szék a nadrág meg a két kezem . Leszorítva adjon valaki szallagot senkinél nincs :eyes: . Kábel gyárba szigetelő szalag nincs a munkasnál röhög mindenki . Közben telefon és megy a találgatás ütőér verő ér . Mindekető ugyan az bazd meg . Aorta ha meg az lenne 60 kg öreg elvérzett volna addigra mire hívsz valakit . Muscularis izom ellató ér pont . Szszv még jelenik kit hívjunk . Bazd mindegy csak jöjjön vagy vigyétek . Józsi még mindig úgy volt vele nincs gond el áll . A fasz kezdett át ütni még egy szorítót rá . Az szszv be viszi ki megy a kocsié . Ki kisérem az öreget ne a kocsiba . Pá .
15 perc múlva kapjuk a hírt min 5mm-es szilánk az érben . :astonished::sweat: Rosszabb hír gyarmaton nincs érsebészeti mi van még egyáltalán :thinking:. Vác vagy Pest . Erre 1,5 óra múlva még jelenik bent melóban át öltözik és megy haza . Kérdezük mi van menjen vissza hétfőn addig fekvés és max wc re de ha lehet oda is repüljön . Esküszöm nem tudom mi a fszvan itt a kórhazban . Józsi csak azt mondta ha nem tudják akkor nem . Aki élt és mozgott azonnal telefont ragadott . Akit doki ismerős végig röcsögték csak Vác per pill (Szécsényben van magán kórhaz de az a faszi van vácon ügyeletben ) . Józsi szécsényi .Azt mondta hadjuk majd hétfőn meg látja . :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth: Most még mindig megy a dara

12 kedvelés

Csak nehogy nagyobb baj legyen…

5 kedvelés

Most megy a a zsolozsma . Yoda bácsi az erő legyen veled . :rofl::sweat_smile:

3 kedvelés

Gondolom olyan ér volt amit még égetéssel elzárhattak :thinking: aztán vagy tényleg kiváltja az elsütött eret a többi ér vagy nem. De ez csak okoskodás részemről innen a kávéscsésze mellől…:coffee::nerd_face:

2 kedvelés

Ha úgy ítélik meg, hogy nem vagy közvetlen életveszélyben, kiraknak. Az egyik családtagommal pont pénteken esett meg egy ilyen mentős sztori. Délutánra kiderítették, hogy nincs itt semmi látnivaló, mehet. Mindeközben önállóan felálni nem tudott a tolókocsiból. Hazaérve szép mutatvány volt felvinni a lépcsőn…

8 kedvelés

Nincs ki égetve . :expressionless: Beszéltem Józsival és kivéve sincs a szilánk . :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:

6 kedvelés

Hova jutottunk, már 5 éve is ettől rettegtek sokan :roll_eyes::confused:jobbulást a kollégának, remélhetőleg ellátják normálisan.
(Hatvanas években érzem magam, fejlett országokban meg öregedésgátlókat, rákgyógyszereket kutatnak…)

3 kedvelés

Ez igazi horror… Remélem, azért rendbehozzák a kollégát valahol. :pray:

4 kedvelés

Van itt is minden, csak jó pénzért… :thinking:

3 kedvelés

Igen, és pont annak a rétegnek “fussa”, aki legjobban ki van téve az ilyen veszélyeknek, érdemi termelő értékteremtő munkát végez…ja nem. :confused:

(Természetesen ramaty állapoú üzemekben, gépeken, amit szintén “okosban” karbantartanak).

2 kedvelés

Üzentük neki Boncz mondatával Jenőt egészségét :sweat_smile::rofl:.
Válasz ne nevetes .

3 kedvelés