Mod átépités

Ó én még mindig shiholom a shogun testét mert maradtak porózus részek de az eddig is élt :grin:

Boris Karloff Vintage GIF

Az jó móka, én egy órát reszeltem a penont, de majd az artit is szétszedem és újraforrasztom az egészet, mert most már nagyon plofi vagyok ám. :joy:

Meg még azt is megreszelem kicsit, mert most nem tetszik…

Sőt lehet a fel/le gombokat is átforrasztom, inkább bal kézzel szoktam vépelni, szóval megfordítottam a kijelzőt. :sweat_smile:

Nem tudom még hogy is lenne jó, erről arra, vagy arról erre. :thinking: Micsoda dilemmák. :joy:

(…csak mondom ezt a fényképet fél óra volt elkészíteni…)

1 kedvelés

Ahoz nem kell mókolni a menüben meglehet fordítani.

4 kedvelés

Bakker, még a Pico is tudja váltani a kijelzés tájolást :point_up:…ha ugyanarról beszélünk :blush: … csak mert most ébredtem és boot-olt az agyam :blush:

2 kedvelés

Ez már a megfordított, de ebben az esetben, ha elfordítod a modot vízszintbe a felső gomb megy lefelé és az alsó felfelé, ami bennem gátlásokat ébreszt és szorongok tőle. :sweat_smile:

Nekem 13watton van nem nyomkodom

Igen, nekem 14 és én se. Na de ha mégis, érted. :joy:

Ez is tudja…

1 kedvelés

Értem én is át raknám…:slightly_smiling_face:

Köszönöm, ezért a válaszért jöttem. :sweat_smile:

Legyenek a gombok 2 oldalt

Felülkerekedtem az önbecsülésemen és írtam a dicodesnek, válaszoltak is, bekértek egy fényképet a boardról, szóval a lényeg, a hiányzó bizbasz egy kondenzátor, ami nem okozhatja a hibajelenséget, sőt pótolni sem kell, mert van így is elég. Én tudtam. :rofl: :rofl: :rofl:

Viszont kiszúrták, hogy egy másik bizbasz (aminek viszont a közelében sem jártam, legalább is szándékosan) el van mozdulva. :thinking: Szóval, khmmm, azt a helyére raktam, smd guru, már csak tesztelni kéne, csak ugyen nincsenek swithcek, mert ugye, miért is? :grin:

Na, szóval még két esélyes, vissza nem küldöm, mert 49 júró a szervíz dij, 67 meg egy új ára, szóval most debuggolok kicsit aztán meglássuk…

Jól tetted, hogy írtál nekik…legalább képben vagy. Drukkolok, hogy működjön a helyrerakás után :crossed_fingers:

Amúgy ha nincs haszna a bizbasznak akkor miért van rajta . :thinking: Heeeeeee?

Talán azért, mert tudják, hogy úgyis lebszol egyet legalább, így előre felkészülnek a bénákra. :joy:

Analóg elektronikával kell játszani nem ezzel :grin:. Na ezen lehet forrasztást gyakorolni
image

Ha egy kondit baxtál le alapban, az egy szűrés volt, nem élethalál, vagy zavarmentesítés. Akár gombbal paralell.
100 nF smd az tipikus.
A 100 ohmot ha vissza tudod rakni ügyesen, vagy szerezni egy másikat egy elektroboltban (méretet is írták), vagy valami rossz elektronikáról leforrasztani egyet.
Ha van multimétered, meg is tudod a javítás után mérni. :+1:

Van multiméterem, mert…miért ne lenne? :joy: De hogy mit hova kell dúgni? :thinking: :sweat_smile:

Visszaraktam a forrszemre a kifordult izét és kicsit odabökdöstem pákával neki, a csípesz teszten átment.