Mod átépités

Annyival, hogy nem kell hozzá usb csatlakozó, hogy pc-re kössed és állítgassál rajta, mint a dna-nal. Így olyan modba, ahol nincs usb elég problémás a dna chip.

1 kedvelés

Szia! A kérdés nem pontos. A Dicodes és a DNA az két különböző chip. A Para viszont egy DNA-s chippel szerelt mod. Én személy szerint a Dicodes chippet jobban szeretem. Szerintem nincs a kettő között égbekiáltó különbség. Kinek melyik a szimpibb.

2 kedvelés

Erre gondoltam,csak szerencsétlenül fogalmaztam. Köszi

2 kedvelés

Nem is értem egyébként, mert a penon és az arti is eredetileg dna-s mod, de egyiken sincs usb, akkor ilyenkor mi van? :thinking: Vagy a dna 60 eleve nem pungatható szoftverrel?

Mondjuk itt meg pont egy dna60-at rak bele a kínai kopiba usbvel…

Na, eleget teszteltem, beragasztottam a kijelzőt és a tűzgombot, meg ha már szétszedtem felcseréltem a fel-le gombot is, nekem úgy lokikusabb. Meg pár kép, hátha valaki kedvet kap. :grin:








Most már csak akkor szedem szét, utoljára, amikor kicserélem azt a rusnya zöld plexit…

7 kedvelés

húúú, ez tényleg szorosan fért bele

És ebben még sok volt a hely…most szedtem szét a penont, hát…újabb nap a paradicsomban. :rofl:

3 kedvelés

Mondtam​:rofl: szopás az egész

Majd jövök ide nyafogni. :grin: Ja és én rögtön 2x szopok, nem úgy van az ám. :joy:

Na azért kicsit magadénak érzed és büszke vagy rá nem ? :grin:

5 percig, már a penonon pörgök. :grin:

Teszt, de még valahol zárlatos a drága, na mindegy leszakad már a hátam.


Addig is pár kép az utókornak…(most legalább látjátok milyen fejet vág az akku, amikor benyomjátok a modba :joy: ).









8 kedvelés

Nem mondanám hogy szép,de kemény vagy az biztos :grin::grin:
Ja,meg bátor is :rofl::rofl:de menő lett :fist_right::fist_left:

Pickle Rick nehogy ez legyen :joy::rofl:

image

1 kedvelés

Most mi nem tetszik? Így néz ki belül, nem csak a csilivilli mindig, ez a rút valóság. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nem vagyok ilyen bátor ,derohadtkeményvagyok​:rofl:még nem szedtem szét technikát ennyire :grin:
Szebbek a maguk valóságában :smiling_face:

Értem, csak a külső, semmi belsőség. :rofl:

Én kivettem a deszkáról a gombokat is mert a kábel nem fért el…

2 kedvelés

30 percig kínoztam feszítővassal és lángvágóval, de én is. :+1:t4:

1 kedvelés

Artiba egyszerűbb

1 kedvelés