Mindég oda kell figyelni

Üdv mindenkinek, mai sztory-time szeretném elmesélni nektek parádés reggelem volt, épp beéget a porlasztóm a gépembe gondoltam akkor a szokásos rutinnal ahogy eddig is kicserélem gyorsan, de aztán jött egy ördögi gondolat hogy nem kapcsolom közbe ki a gépemet, na hát ez egy nagyon amatőr és hülye ötlet volt mint kiderült, amint becsavartam a porlasztómat a helyére abban a pillanatban rá is nyomtam úgy izomból a tűzgombra, hát szerintem tudja mindenki mi is történhetett, de a legjobb ebben az egészben ugye ahogy szokott lenni ez ilyenkor az utolsó porlasztóm volt, ugy hogy peace mindenkinek 3 nap vapelés nélkül, na most mar az tuti fix hogy a 0-dik lépés a gépem kikapcsolása lesz ha porlasztót cserélek, legyen szép napotok nekem is az volt még felnem keltem pacsi midnenkinek.

Ennél már csak az jobb ha az utolsó porlasztó gyári hibás… vaporessoval jártam így ezután vettem egy Zeus tankot. Jók a sub kazánok de nem baj ha van mellette egy építős is . Kitartást!!!

1 kedvelés

Szia, üdv az oldalon!
Milyen tankról van szó? Én még nem találkoztam olyan tankkal amiben a modra szerelve lehet porlasztót cserélni! Pusztán kíváncsiság! :wink:

1 kedvelés

igen az is jó lehetet, egyébkén pont bele találtál a közepébe vaporesso gépem van mesh porlasztókat használok, inkább az a baj hogy nem tudok lemenni a dohányboltba porlasztót venni ha nem 3-5 napokat kell várnod ha bajba kerülsz, de ha cigizni akarok vagy szivarozni vagy hamust venni akkor annak nincs akadálya.

hellő, egy vaporesso sky solo plus és mesh gt core 0,18 porlasztó ami áldozat lett,

1 kedvelés

Ó igen, már látom, hogyan kell benne porlasztót cserélni! :face_with_head_bandage: Nem foglalkoztam ilyen tipusú eszközökkel, de ahogy látom nem is vesztettem semmit! :wink:

2 kedvelés

én szeretem mert egyszerű nagyon kezdő DL-nek szerintem nagyon jó választás, viszont igen van bőven hiányoság ami egy időután zavaró egyébként kb 2 hét múlva már én is kicsit jobb setup-ra váltok.

1 kedvelés