Mi a baja a liquidnek?

Sziasztok
Le tellett egy hete az érlelési ideje a Maya Kimi-nek, rá kóstoltam csípett és kapart mint az állat, egy héten át szellőztettem mindennap 3x30percet közben meg fel ráztam, nem múlott el a kaparás meg a csípés, így keverőgéppel rá kevertem fedés nélkül és nem is fűtöttem alá 3órát kevertem, hagytam 1órát pihenni és be öntöttem a flakonba. Na mondom rá kóstolok, hát majdnem elhánytam magamat olyan szar íze van, bezzeg illata az finom. Mit csesztem el mi lehetett a baj?
Ui: amíg kapart meg csípett, nagyon jó íze volt.

1 kedvelés

Van olyan aroma ami eleve csípős. Nálam a Copy Cat volt ilyen. Ha van másik aromád és ugyanezzel az alappal jó minden, akkor nagy valószínűséggel az aroma ilyen.

2 kedvelés

Még másik ízt nem kóstoltam a saját alappal, de ahogy be érnek rá kóstolok.

Ha azok is csípnek, akkor vagy túl erős, vagy az alappal is van egy kis gond. :thinking:

1 kedvelés

Na végül meg kóstoltam a többit is, azoknak nincs semmi baja, ennek mag az volt a baja hogy drága keves édes anyukám, a keverő poharat ki mosta a mosogatógépben, és az a fincsi öblítő keveredett az aromával :smile:

1 kedvelés

Én meg voltam róla győződve, hogy az a szer (Finish) ami azokba kell nem hagy nyomot maga után. Melóhelyen is használunk mosogatógépet, de ilyen furcsaság még nem ért. :thinking: Legalább nagyobb baj nem lett. :slightly_smiling_face:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.