Mennyi szavidő várható el egy alaplétől?

Sziasztok! Új 2napja megérkezett rendelésemmel kapcsolatban kérdezném, szerintetek mennyi szavidőnek kellene lennie egy VG-nek?

4 kedvelés

Ezekre mindenki 1 évet mond, ha jól vagy bontatlanul tárolod…
Épp megtaláltam a 2017-ben lejárt liquidjeim, már szaguk se volt​:joy:

3 kedvelés

A problémám a következő: rendesen berendeltem a szülinapos akcióba. És döbbenten látom a flaskán 2021.10.14. az hamar itt van! Ha víz helyett innám sem fogyna el addig!

5 kedvelés

Én is rendeltem liquid-aromáról… Csak én nem kaptam :joy:
De legalább gyorsan itt volt.

5 kedvelés

Na igen nekem is ma jött, de 2022.08.04-ig jó! :sunglasses:
Mond honnan ne rendeljek! :open_mouth:

1 kedvelés

Ha ez segítség ,holnap megyek haza kirándulásból,megnézem neked ,hogy a francia boosterjeimen hogy van feltüntetve .Tudom,hogy az már nic-es,de egy támpont lehet.Rajta van a palackozás és lejárat dátuma ,nem emlékszem ,hogy egy vagy két év ,de korrekt hogy a gyártás ideje is rajta van,ha reklamálni kéne.

1 kedvelés

Napvédett, hűs helyen 2 évig áll el. Meglepett, hogy csak 2 hónap. Szerintem az a raktár legbelső sarkában volt. :thinking:

2 kedvelés

Nikotionos alap jött meg ma, ránéztem, és 2022.08.05 van rajta.

1 kedvelés

liquid-aroma.hu nem azt mondom hogy ne rendelj, de a floravitás vg-m még 2022.04.-ig jó ez meg batyu! Azért ki írhatták volna, hogy 3 hónap múlva kuka! Vagy nem?

2 kedvelés

Épp ma írtunk róla cikket :wink:
Meddig őrzi meg a szavatosságát az e-liquid? (gandalfliquid.hu)

3 kedvelés

Ahogy mondani szokták, ajándék lónak ne nézd a …, (Gondoljon oda azt mindenki, amit akar.) :smiley:

2 kedvelés

Egyebbként itt nálunk az olyan 10ml-es kész liquideket,amiknek fél éven belül van a lejárata ,leszokták akciózni egy-másfél euróra .Szerintem reklamáld meg.

1 kedvelés

Ezért volt akciós ezekszerint :smiley: Reklamáld meg

2 kedvelés

Tudom meddig kéne jónak lenni! De sajna ez köszönő viszonyba sincs az elvárhatótól!

2 kedvelés

Nekem is ma jött,jó ez még ? :rofl:

2 kedvelés

Hát ha 10-100 ml lenne szó nem szállt volna el az agyam! :joy: :joy: :joy:

2 kedvelés

Elő a gőzágyúkkal :grinning:

Bocsi, hogy a kínodon poénkodok :sweat_smile:

Nekem nincs ilyen gondom, mert még soha nem csekkoltam a dátumokat, life is easy!

3 kedvelés


Nagyon jól látható! Lejárati idő: 2021.10.14.

3 kedvelés

Nagy party lesz azt eltolni addig lol
Ha mostantól levegőt is csak vapeléssel veszel, akkor tuti elfogy.

4 kedvelés

Ezt reklamald meg. Bizos vagyok benne h lesz megoldas.

2 kedvelés