Mennyi szavidő várható el egy alaplétől?

Én sosem veszek akciós alapot, aromát pont ezért. Sajnos volt már, hogy nem olcsó shortfillel is megjártam, pedig nem akciós volt.

4 kedvelés

Én is jártam már így ráadásul az enyém 2-3 hónap után meg is büdösödött.
Azóta a franciktól rendelek,mondjuk egy kicsit drágább de sokkal jobb a minősége és mindig friss gyártásút küldenek. Legutóbbi rendelésnél is 1 héttel korábban gyártottat küldtek és 1,5 évig jó.

4 kedvelés

Legutóbb két hete palackozott boostert kaptam tőlük :ok_hand:

1 kedvelés

Sziasztok!
Péntek délelőtt én is rendeltem a liquid-aromától.
Fél 12kor jött a mail, hogy kifogytak a vg-ből.
Augusztus 11én elvileg át adják a futárnak.
Kíváncsi vagyok, hogy annak meddig lesz jó a szav ideje :thinking:

5 kedvelés

De nem lehet, hogy esetleg nyomtatási hiba?
Ha 2 évig őrzi meg a szavatosságot, de a címke szerint idén lejár akkor a vg már 2019-ben lett elvileg gyártva. Az oldal meg most 1 éves.

2 kedvelés

Én is ezt a választ kaptam a pénteki rendelesemnel.

4 kedvelés

Ma megjött a rendelésem. Elvileg a héten jött a liquid-aromának vg utánpótlás. Néztem a szavidőt.
2022.04.16. wtf? 9 hónap?

2 kedvelés

Tudom a vape egy kicsit mas teszta,de itt egy pelda elelmiszeripari keszletre(pg/vg-t azert nagy atlagban inkabb soroljuk be ennek szerintem).
Tehat elelmiszer nagykerben dolgozok,legyen x dolog szavideje 2 het ,amit el kell adni egy kiskernek,amit a vasarlo is szeretne nezegetni a hutojeben par napig,mire hozzakerul hetvegen a kivitelezeshez.A nagyker szeretne gyartas utan 1-2 nap alatt kiseperni,a kisker meg lehetoleg egy het min szavidovel,kulonben arazhatja le,dobhatja ki,jon az uj aru…
Ha a nagykerhez,visszahajitanak valamit ,nem fogy,telefon joskapistanak kiskerbe ,Te itt van a szajre gyartoi aron,kell??Tadaam!…
Na ez a vape shop is ilyen lehet,tudnanak jot is ,de normal aron beszerezve…

2 kedvelés


Jah talán :sweat_smile:

1 kedvelés