Meghalt, mert szeretett

Ha jól sejtem ez védelemmel ellátott (a kábel másik végén van egy kis nyák lap a fólia alatt). Szerintem az elektronika leszabályoz, nem fog elég kakaót kiadni, főleg nem DL vonalon mozogva. Szerencsésebb lenne az un. “high rate discharge” akku, mérethez mérten minél nagyobb “C rate” értékkel. Természetesen meg lehet szabadulni az elektronikától is a csatlakozón kívül, ahogyan azt legtöbb esetben az e-cigi gyártók is teszik. 1C akkukat használnak védelem nélkül, feszegetve az akkuk határát és azt a saját elektronikájukra bízzák). Cserébe igen gyatra üzemidőt tudnak produkálni, illetve csak gyanítom, de az akku élettartama sem lesz a legacélosabb. (Lásd Ijoy Shogun JR, ha jól emlékszem volt ilyened).

2 kedvelés

Azért írtam hasonló . Kialakítasra értettem vannak ezekből durva darabok is 7,4 volt 30 A kiszerelésben is :grin: . Persze van ami védett van ami nem . Keresni kell . :grin:. Ja a shogun nekem cserélhető akkus de sajna még adta magát a kijelző lányomnál . Nem is tudom miért . Most nála van mind két mod aminek szintén gatya lesz mert kölcsön adogatja :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:

3 kedvelés

Talán BL típus ból lehetne még valamit szerkeszteni :smiling_imp: közösösítve egy elő biztosítékkal. 2 pár akku sorosan majd párhuzamosan . :star_struck:

3 kedvelés

“Ja a shogun nekem cserélhető akkus”
Akkor nem jól emlékeztem, az simán Shogun nem a Junior. A JR beépített akkus, és volt már akku cseréhez “szerencsém”.
“vannak ezekből durva darabok is 7,4 volt 30 A kiszerelésben”
Kérdés csak az hogy A/h-ás. Kicsit komolyabb kapacitás már méretben is vaskosabb. Nincs az a cipőkanál amivel bele tudod lapátolni a modba. :rofl:

Srácok !
Egy 10 ezer forintos vacak podról beszélünk ! Kidob,vesz újat,ezek erre vannak tervezve :man_shrugging:
Bocsánat :smiling_face:

6 kedvelés

Van vg az a síkosító alapja :smiling_imp::sweat_smile:

De ha nem akkor lehet barkácsol I nem kell ragaszkodni az eredeti formához :sweat_smile:

Sad Art GIF by michael a. salter

Vaseline Gasoline? :thinking::joy:

Részemről inkább elrettentésnek szántam, mint bátorításnak. :rofl: Bár így szilveszter környékén egy védelem nélküli 1800mAh-es li-pol aksin a rövidzár lehozza egy vidéki kisváros tűzijáték hangulatát. :joy: (tapasztalat…)

Egy a lényeg ne nálam legyen mikor történik :sweat_smile:

Abban nincs semmi pro… :rofl:

Run Women GIF

/Tyutyika - X/

1 kedvelés


1 kedvelés

Semmi pro magyarul fél profi . Az az megcsinálom másnál robban .

boom GIF

1 kedvelés

1 kedvelés