Megérkezett a futár ma reggel

Nah ő is megérkezett … befutott…



15 kedvelés

Szia, szabad megkérdezni melyik oldalról szerezted be? Én sehol sem találok jelenleg készletet :smiley:

3 kedvelés

Szervusz igen nem titok persze… Èn egy angol csoportban szereztem…

Köszönöm, tegnap végül cthulhu aio-t rendeltem, mert azt tudják szállítani :smiley:

1 kedvelés

Ha lehet, majd kérnék egy alapos és illusztrált élménybeszámolót! Nagyon kíváncsi vagyok…
…elég hamar meg is öregedtem.:rofl:

Szia, így 5 nap után, én leteszem az összes tankom és csak ez marad :smiley: 520 bridgel vettem, most egy 28ga 6karikás 2.5 tekerés van benne, és hát ízre gőzre agyonveri a Dvarw 24 MTL FL-t (ugyanazzal a tekeréssel). Én mtl-ben használom gyümölcs ízekkel és 6mg nikotinnal, és mióta gőzölök, azóta csak keresgéltem hogy mi tetszik eddig igazán de semmi nem fogott meg, voltak jobb pillanatok, de mióta megjött ez a cucc azóta vannak kielégítő puffjaim, bár a rossz ebben, hogy azóta viszont le sem tudtam tenni :smiley: A másik érdekesség, hogy amit sok külföldi emleget a megfolyásról kondenzációról, azok mind előjönnének ha nem figyel az ember. Én szépen megkentem a tömítéseket levessel hogy tényleg tömítsenek, és azóta sehol sem szivárog, kondenzáció meg csak a szipka alatt alakul ki, azt kb óránként kitörlöm és kész. egy darab jó állapotú 18650-el másfél napig tudom használni 21watton. Ha van kérdésed még keress nyugodtan.

3 kedvelés

Nagyon örülök a beszámolódnak! Remélem illusztrálva is lesz a “napi vape” rovatban! :star_struck:

Annak külön örülök, hogy a kritikus tulajdonságok mellett is a kedvenceddé vált! :hugs:

A Cthulhu márka nagyon közel áll a szívemhez. Folyton újítanak és fejlődnek, minőségi anyagokat használnak és egyszerűek, mint jómagam.
Nem mellesleg és ehhez képest, mégis elérhető, normális árképzésben gondolkodnak.:sunglasses:

Zsíros gőzöket és remek ízeket kívánok!
(Meg lesz, nem félek. Már meg van hozzá ami kell.):+1:

4 kedvelés