Még mindig a legjobb almàs pite ìz

A fánkkal óvatosan, mert az tényleg lehet Rózsi néni öntött vas serpenyőjéből kicsapott használt repceolaj ízű. Én jártam így :scream::scream::scream:

2 kedvelés

Szilvàs gombóc

Sajna! De figyelem és ha lesz akkor veszem is egyből.

:rofl: :rofl: :rofl:
Bezony-bezony.Nem is volt az olyan régen.Még most is érzem az olaj ìzt a szàm szélén.:rofl:
Tyűűű…de nagyon durva volt. :nauseated_face: :


Most őt kevertem 10%ba 1 hetes és oda ba…
A zeus mesh-Ben. :star_struck:

Mintha a Vénusz-os literes étolajat iszogattam volna,várva a fincsi fànk ìzét.Hàt majdnem sikerült. :rofl:

Ricinus jellege miatt hamarabb igáznék le vele egy szorulásos római légiót, minthogy munkából megfáradva méllyen szántó goldolataimba feledkezve pöfékeljek a naplementében ezzel. :face_vomiting:

Ezt kipróbálom dvarw dl-ben. Izgin hangzik.

2 kedvelés

Jól hangzik :slight_smile:
Ki fogjuk próbàlni.

1 kedvelés

:+1: Még van 20ml a 30-ból egy darabig elég lesz!
Szerintem egész napos lesz! :yum:

Ezt próbáld ki 2-3 hét kell neki.
Adams vape cinnamon apple pie.
Vagy ezt :
Deutérium

3 kedvelés


Ez a két íz amik a legfinomabbak voltak nekem… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

1 kedvelés

Nekem a cocoboloja bejött. Bounty.

Szubjektív vélemény:

PJ Cinna Flakes - Nekem nagyon nagyon a házi almáspite ízét hozza, érezni, hogy mű, nem az igazi, de egyátalán nem zavaróan, elég intenzív ízzel.

Deuterium - Előszörre nekem nagyon íztelennek tűnt, de zseniális szerintem. Kellemes, gyengébb íz, ami kéreti magát, hogy még :slight_smile: Jobb is, hogy nem olyan intenzív, nem sokallok be tőle egész nap sem :slight_smile:

Sajnos nem írtam fel, hogy milyen arányban kevertem, amit nagyon bánok, lehet a következő adag nem biztos, hogy ilyenre sikerül… nagy hiba volt :frowning: