Marvos s Mod

Sziasztok. Vasaroltam egy Marvos kitet. Marvos s a tipusa es egy dl pod tankal adtak. Dl re utos nagyon. 80wattot tud. Viszont! En a merete miatt mtl re szantam de nemigazan tudja vagy csak en vagyok balfek. Van Watt mod meg smart mod. Ha az mtl tankot brateszem ami mondjuk 1 ohmos akkor o megmondja hogy csak 10 vatton hajlando hajtani viszont nekem 18 kell. semilyen modban nem hajlando mukodni. smartot leveszi 15wattra esaz a max. ha nyomom a tuzgombot mutatja hogy 10 vattot kuld ra. a watt modot is tekerhetem 80 wattra akkor is 10 wattot ad neki. Megoldas esetleg?

Szia .
Háromszor tűzgomb és sárgáról kékre vált ha minden igaz,akkor már tekerheted fentebb a teljesítményt.(legalábbis pár modnál működött régen.)

1 kedvelés

szia. harom tuzgombnal valtani tudsz watt, smart es bypass kozt. ha 1 ohmot teszek bele akkor barmit csinalok 10 vatt. allithatom 60 ra is semmi. smartot kellene feljebb tenni de nemengedi

Mert nem smart modra kellene állítanod :stuck_out_tongue_winking_eye:valahogy át lehet állítani,ha nem jó amit írtam akkor bocsi :smiling_face:

igen. watt modban sem engedi. 80wattra allitom es 12watt ami ramegy. azt olvastam hogy automatikusan felismeri az ellenallast es minimalisan engedi valtoztatni. na most ez a minimalis keves sajna

RBA mód nincs benne?

nincs sajna rba

1 kedvelés

Akkor passz :man_shrugging:

azert koszi

2 kedvelés
1 kedvelés

És itt van, aki tudja a megoldást. :joy::joy::joy:

csak nekem nem ez van, hanem ez ill. a gyari tankjaval ok. de csak azzal

Szerintem ugyan az a deszka de videó nézés segíthet…

5 kedvelés