LQDR Trio – Kiwi & Mentol


LQDR Trio – Kiwi & Mentol

Származási hely: Lengyelország

„A savanyú ribizli, az édes kivi és a frissítő mentol lédús, gyümölcsös ízeinek tökéletes kombinációja”.

Még a tavalyi juicyvapour-os dobozkában leltem rá erre a Trio sorozatból származó kivis finomságra. Többet is bemutattam már a gyártó termékei közül, amik finom intenzív ízeket, megfizethető árakat és valós ízesítéseket mutattak be. Általában gyümölcsös ízek voltak, melyeknek az egyszerű és hiteles aromái elnyerték a tetszésemet ebben a kategóriában.

Lágy mentol - ami éppen csak megbizsergeti az ízlelőbimbókat, a kivi könnyeden savanykás és egyben édeskés íze jellemzi összeségében a levest. Amint ti is láthatjátok a flakonon lévő leírásban a kivit és a mentolt említik, viszont a gyártó oldalán egy harmadik elem is van a leírásban a „savanyú ribizli”, ami részemről bújócskát játszik, mivel én sem illatában, sem az ízében nem véltem felfedezni. Az ízek összhangban és a gyártótól megszokott intenzivitással érezhetők, a mentol és a kivi savassága miatt egy enyhe csípősséget kapunk, ami nem zavaró sőt, kellemes érzést nyújt.

Ismételten egy csalódásmentes terméket próbálhattam ki a LQDR gyártótól, amiben minden benne van (kivéve a ribizlit​:blush:), amit a leírás kínál. A mentol gyengéd ereje a gyümölcs savanykásan édes íze, egész napos gőzölésre állítja be a termék használatát. A lengyel cég további shortfilljei megtalálhatók a juicyvapour oldalán, igen kedvező árcédulába öltöztetve​:blush:.

11 kedvelés