LQDR - ICE PEAK – ICEBERG


LQDR - ICE PEAK – ICEBERG

Gyártó: Liquider Poland, Lengyelország

Beszerzési hely: juicyvapour.com

Kiszerelési egység: 40 ml 70VG/30PG arányú aroma és alapfolyadék 60 ml flakonban

Egy újabb ízteszt a lengyel barátainktól, mégpedig az Ice Peak sorozatból. Igyekszem mindegyik sorozatból bemutatni egy-két terméket, segítve egy kicsit a vásárlást, így nagyjából rá lehet látni a dolgokra: milyen ízeket kapunk, valamint valóban fedi-e a valóságot a termék leírása.

Kókusz, banán és lime a felhozatal, ami kapott állítólag egy jó adag hűsítést is. A leírás alapján nálam egy koktél ugrott be még mielőtt megkóstoltam, valahogy nem tudtam máshogy elképzelni ezt a három gyümölcsöt összerakva.

Az illata, kókusz és lime keveréke, nem mondanám, hogy annyira megfogott, de nem is olyan rossz. Egy kicsit egzotikus és trópusi, nem igazán vagyok hozzászokva az ilyen illatokhoz.

Az ízek: a gyártó termékeitől már jól megszokott intenzív és finom ízek, melyben az alap a kókusz lesz, majd hozzá csapódva a lime, és az alig érezhető banán keveréke a hűvös koolada-val zárja a sort. Beszíváskor a kókusz és a koolada keveréke, majd kifújás előtt megjelenik a banán és a végére pedig megkapja a jó nagy adag fanyar lime-ot is, amit a hűsítés kísér végig. Az aroma semmiféle édesítést nem kapott, amit én egy kicsit hiányoltam, de talán ettől lett olyan érdekes és természetes maga a termék. A lime fanyar és enyhén csípős, viszont így se nyomja el a kókusz jellegzetes ízét. Banánból nem sokat érezhetünk a levesben, egy kis plusz szerepet kapott, ami néha fel-fel villan gőzölés közben. Szóval, aki szereti az ilyen savasabb és szárazabb gyümölcsös kreálmányokat, azoknak ajánlom megkóstolni, mivel a természetes és egyszerűnek mondható ízeivel igencsak finom és különleges gőzöket lehet kicsalni belőle.

8 kedvelés

8 kedvelés