Lqdr - shots over baghdad – dragon


LQDR - SHOTS OVER BAGHDAD – DRAGON

Gyártó: Lengyelország

Beszerzési hely: juicyvapour.com

Kiszerelési egység: 40 ml 70VG/30PG arányú aroma és alapfolyadék 60 ml flakonban

A legutóbbi Kiwon kivis leves után egy újabb termék futott be hozzám a Shots Over Baghdad sorozatból, ami citrom, eper és sárkánygyümölcs keveréke, megszokott igényes külsővel és ízekkel. Az illatát egy erőteljes citrom és sárkánygyümölcs koktél jellemzi, ami a friss és aromákban gazdag gőzölés előjelei lehetnek használat során. Az alap íz a citrom lesz, az eper és a sárkánygyümölcs támogatásával. Beszíváskor a fanyar citrom, majd kifújáskor a sárkánygyümölcs kaktuszos jellegét és az édeskés eper fűszeres ízét lehet érezni a kész levesben. Mindhárom íz külön-külön érezhető, szinte már a maximumra fel vannak tolva az intenzív hatás érdekében. A termék hűsítést nem tartalmaz, de a citrom savassága és fanyarsága miatt, tökéletes frissítő hatást vált ki. A LQDR gyártó ismételten jól szerepelt ezzel az igazi nyári ízzel, egy igazi ízbombát kóstolhatunk meg, ami szinte szétrobban a szánkban, mint egy gyümölcsös pezsgő cukorka. Édes, egyben savanyú is, a gyümölcsök nagyon finomak, és ha az árát nézzük, ami 2000,- ft alatt landolt, hát… nem hiszem, hogy ebben az árkategóriában találni fogtok hasonló finomságot a kínálatban. Hamarosan az Ice Peak vonalból is hozok egy bemutatót, remélve hogy a hűsítős vonalon is megálja a helyét a gyártó termékei.

4 kedvelés

Helló. Én is rendeltem most 3 ízt. Niksó boosterrel fogom felönteni. A kérdésem az lenne, hogy ezt is naponta rázni kell szellőztetni?

Szia, szerintem nem árt neki. Én nem szoktam rázogatni, viszont az èrlelèsi időt nem árt megvárni.

2 kedvelés

Azt az időt kivárom persze. Köszi szépen az infót

Azt még hadd kérdezzem meg, hogy milyen tankban próbáltad?

Dvarw dl , 30w

1 kedvelés