LQDR - Jungle Juice – Sweet Raspberry


LQDR - Jungle Juice – Sweet Raspberry

Származási hely: Lengyelország

Shortfill - 30ml 70VG/30PG arányú aroma és alapfolyadék 60 ml flakonban

Ismét visszatértem a lengyel gyártó termékeihez, mégpedig a Jungel Juice szériához, mivel finom natúr ízeket kínál a szokásos jó áron. A tesztelést a juicyvapour.com szponzorálta, ez a termék nem kapható náluk, mert promóciós anyag. Kizárólag Lengyelországban árusítják, de a sorozat nyolc további tagja megtalálható a webshopjuk termékei között.

Egy édes málnáról lesz szó, aminek nagyon örülök, mivel régóta keresem ennek a gyümölcsnek az ízét mindenféle levesekben. Kibontva az üveget azonnal megcsapot az erőteljes és finom illata. Viszont nem árt pár napot érlelni a shortfill-t, ezért nem is szagolgattam tovább, mivel túl nagy volt a késztetés, hogy rá is kóstoljak​:blush:.

A kóstolás: egy kicsit bajban voltam az elején, hogy mit is írjak erről az egyszerű gyümölcs ízről. A kóstolás után rádöbbentem, hogy igenis van miről írni és meg is érdemli ez az aroma, hogy írjanak róla. Egy erőteljes és természetes ízű málnát kapunk, amiben ugyanúgy megtalálható a savasság és az édesítés is. A benne lévő málna tökéletesen vissza adja az érett gyümölcs ízét, semmiféle mű mellék ízt nem lehet érezni. Kellően savas, amit igazán a gőz kifújása után lehet érezni. Az édesítést is nagyon eltalálták, viszont ebben az esetben inkább egy málna lekvárra hajaz a gőz íze, nem pedig a frissen szedett málna savanykás aromájára. Ettől függetlenül élvezhető így magában is, mivel az az apró kis savasság nagyon jól kordában tartja a lekvárszerű édesítést. Nálam tökéletesen vissza adta a gyártó által leírt ízt, mindenképpen ajánlani tudom a terméket azoknak, akik szeretik a málnát, lekvár vagy megcukrozott formában.

12 kedvelés